Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok mit reagalnatok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mit reagalnatok ha a csaj szopas kozbe elkezdene simizni a lyukad majd oda menni nyelvvel nyalni aztan szopas kozbe ujjazni?

Figyelt kérdés
Baratomnak kiakarom probalni de felek a reakciotol de meg akarom valahogy lepni

2023. máj. 14. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Újjazást nem engedném.
2023. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy megint egy meleg fiu kamukerdest irt ki.
2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát az én pasim rögtön leállítana, hogy hagyjam békén a seggét.
2023. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

En egy fiatal lany vagyok

Nem tudom miert kell ilyet irni

Elhiszem h sok a kamu de elobb bizonyosdj neg rola h ez az e

En csak kivancsi vagyok h mas h reagalna

2023. máj. 14. 17:36
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Így: 🤢
2023. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem mondja előre, akkor sz@ros lesz az ujja, mármint ha ujjaz. Nyilván megfürdök szex előtt, de ha benyúl, akkor a kérdés inkább az, hogy ő mit reagál. Ha előtte szól, készülök.
2023. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
A végbélkörnyék izgatása felerősíti a kéjérzetet, ugyanis ott rengeteg szexuális idegvégződés tapad. Ha ott gyengéden matatsz, jelentősen előrébb hozhatod a férfi orgazmusát is, ami ráadásul sokkal intenzívebb lesz. Az ujjazás már emelt szint, és nyilván sokkal többekben vált ki ellenérzést, plusz síkosítás nélkül tilos űzni.
2023. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Szuper jó, nyál is elég és nem lesz sz.ros az ujjad, nem kell mélyen benyúlni. Ezt azért finoman tapasztald ki, hogy mit szólna mert sok férfi ezt ratyi dolognak gondolja és tiltakozik, tiltakozna ez ellen. Elég hülyék, nagyon nagyot lehet így élvezni, kimaradnak a jóból a kis álmacsók.
2023. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alattomosan közelítsd meg, aztàn, ha jól felizgattad, tedd oda az ujjad, és kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá.
2023. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt feleségem rendszeresen csinálja. Mit reagálok? ÉLVEZEM!!!
2023. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!