Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kaphatok csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kaphatok csak egy hátmasszázst?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok a második gyerekünnkel, borzasztóan tud fájni a hátam, úgyhogy kb hetente, kéthetente egyszer megkérdezem a férjem, hogy nem masszírozna - e meg pár percre. Kb két naponta vagyunk együtt, úgyhogy nem arról van szó, hogy sosincs szex, de amikor én masszázst kérek, akkor azt is akarok. Mondtam is neki, de hiába, mert kb 2 perc után rögtön csókolgatni kezd meg fogja a mellem. Azt mondja, hogy ha meglát felső nélkül, akkor mindig megkíván, és mivel én sem visszakozom, továbbmegy. De most mit csináljak ilyenkor, verjek rá a kezére, hogy szeretlek, kívánlak, de majd később, most nyomás vissza masszírozni? Ez milyen kiábrándító már... Egy felnőtt férfi nem bírja ki 10 percig, hogy ne szexeljen, ha meglát egy meztelen nőt? Veletek is van/volt ilyen? Ha igen, hogy kezeltétek? Eddig úgy voltam vele, hogy hát jó, akkor masszázs nem lesz, de ez sem rossz végül is, de mostmár sokadszorra kezdek dühös lenni. Ő elment 2 perc alatt, én nem tudtam, mert már mérges voltam, ő elment a haverokkal gokartozni, én meg itt maradtam fájós háttal és félbehagyott szexszel egy 1 évessel.
2023. máj. 15. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
"De most mit csináljak ilyenkor, verjek rá a kezére, hogy szeretlek, kívánlak, de majd később, most nyomás vissza masszírozni?" - Igen, ennyi az egész. Nem kell véresen komolyan venni a szituációt, játékosan rácsapsz a kezére és a helyére küldöd. Ha nem értelmileg akadályozott és minimális szinten is kifejlett felnőtt férfi, akkor működni fog
2023. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Ha maszírozást kérek, kb. mindig szex lesz belőle. Megkíván azt mondja.

32/N

2023. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akartam valami felnőttesebb megoldást, de akkor hozzácsapom az egy évesemnek szánt ne húzd meg a cica farkát és ne rágd a vezetéket mellé a hagyd békén a mellemet és a köpd ki a nyakamat is. :D Éljen.
2023. máj. 15. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szexeljetek először, és masszírozzon utána. :)
2023. máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne elég felnottes megoldás ezt elmondani neki?!
2023. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Eddig ez volt, csak már kezd bosszantani, hogy miért nem bírja ki ő 10 percig és utána lehet szexelni.

#5 Írtam fent, hogy már mondtam neki.

2023. máj. 16. 08:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki, hanem beszéljétek meg. Ha meg nem érti akkor vagy retardált vagy lexarja mit akarsz...
2023. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, megértette, de amikor csókolgatni kezd és én visszacsókolok, akkor úgy értelmezte, hogy akkor biztos most nem az a helyzet, mint amiről múltkor beszéltünk, mert úgy tűnök, mint aki szintén akarja, ami igaz is, ha épp nem masszázst kértem volna, akkor abszolút benne lennék, csak így rosszul jön ki. Mintha mindig, amikor enni akarnék, akkor előtte el akarna velem menni sétálni. Szeretek sétálni, de épp éhes vagyok, 10 perc múlva nagyon szívesen. És persze, tudom, hogy a többször megbeszélés fogja ezt megoldani, csak bosszant, hogy ezt negyedszerre is meg kell beszélni.
2023. máj. 16. 08:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem annyira túl van ez bonyolítva. Mintha csak az a két opció lenne, hogy visszacsókolsz, meg rácsapsz a kezére.


- szívem, amikor hátmasszázst kérek tőled, akkor tényleg hátmasszázsra gondolok, nem szexre

- tudom, de amikor leveszed a felsődet, egyszerűen nem bírok magammal

- megértem, én is kívánlak, de akkor én tényleg csak hátmasszázst szeretnék, és nem tudom elengedni magam közben, mert tartok tőle, hogy bátorító jelzéseket adok feléd, és ez nekem nem jó így. Megtennéd a kedvemért, hogy a hátmasszázs idejére, tényleg csak a masszázsra koncentrálunk?

- hát jó...

2023. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es ezt tökéletesen leírtad, így fogom csinálni. :)
2023. máj. 16. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!