Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek van itt tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van itt tapasztalata esetleg hármas, négyes szexhez partner keresésben? A goldengate.hu, vagyaid.hu oldalakon mennyire lehet találni sikeresen?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Felejtősek ezek sajnos.

ha nő vagy akkor ezer nyáladzó levelet fogsz kapni, pasiként meg senki sem fog válaszolni neked.

2023. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon nehéz.

Inkább swinger bulikba vagy klubbokba hamarabb találsz.

2023. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne neten keresgéld. Mi a párommal pasit kerestünk 3.-nak. Az addig igaz, hogy mivel nő vagyok kaptunk 100 üzenetet, de olyan alja emberekbe futottunk össze, hogy talán 3 olyat tudok mondani, aki számításba jöhetett volna😄😄
2023. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Itt is lehet, de időigényes


Írj, ha érdekes.


45/F

2023. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
#3 és ennek egyenes következménye hogy lehet 101.-nek a tökéletes pasi ír, de már elkülditek a picsába az előző 100 nyomorult okán. :D :D
2023. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
én a goldengaten már több párral is sikeresen találkoztam és csatlakoztam is a hölgy örömére. Normálisnak kell lenni és persze ki kell nézni valahogy és össze jön üdv 33 f
2023. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
A vágyaidon szerencsére vannak normálisak, csak ki kell fogni. Sok türelem kell hozzá az biztos
2023. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Én kb 20 párnak írtam akiknek beleférek az elképzeléseibe szóval olyan pasit keresnek mint én.

Abból 2 ha válaszolt.

Utólag akiknél voltam azt mondták hogy normális vagyok.

44/F

Békés megye.

2023. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként is volt sikerén, igaz kell hozzá türelem és kitartás. Plusz az sem árt hogy elfogadod ha nemet mondanak, illetve ha konkrét korosztályt vagy súlyt esetleg méretet keresnek akkor fölösleges írni ha nem tartozol bele. A sikeredett tudod növelni egy jól megírt bemutatkozó szöveggel illetve pár képpel.

Nőként vagy párként a probléma az hogy mindenki is jelentkezik, így hamar beleunnak.

2023. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányt keresünk. Persze a megszámlálhatatlan felesleges kör és kamusok hada megvolt, de az említett oldalakon is lett pár pozitív eredmény, illetve még konkrétan itt a gyakoriról is sikerült néhány lánnyal találkozni (persze itt is túlnyomó többségben az ígérgetősök, eltűnősök). Ez utóbbi számomra is nagyon meglepő volt.
2023. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!