Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű nőként, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nőként, tényleg szégyellnem kéne magam, és hagyjak fel az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, 3 gyermek édesanyja. Fiatalabb koromban is nagy mellem volt, aztán a terhességek és a szoptatás alatt még nagyobb lett (90E/F+) majd nyilván a szoptatási időszak után összementek valamennyire, de a megnyúlt bőr... Nos az megmaradt. Ezután 25 kilót fogytam, nyilván mellből is, így lapos és lóg. Pár hónapja, néhány heti ismerkedés és randi után eljutottunk egy pasival az ágyba... Ahol megkért, hogy a melltartómat vegyem vissza, mert szerinte nem szép az ennyire lógó mell. 😔 Mondanom sem kell, vége is lett az egésznek azonnal. Viszont azóta ez nagyon bennem van, az ismerkedés elején el szoktam mondani, hogy szültem, nem vagyok topmodell alkat stb, de mégis iszonyú gát van bennem. Most megint van egy pasi akivel ismerkedünk pár hete, de az előző csávó azt a minimális önbizalmamat is totál lenullázta.... 😥
2023. máj. 21. 21:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Mert az előző pasi a dugáson kívül mást nem akart. Egyébként senki sem tökéletes.
2023. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem, igazából van olyan akinek kimondottan tetszik, ha egy nőnek lóg a melle, de alapvetően egy párkapcsolat nem ezen múlik és nem ez fogja meghatározni.
2023. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmiképp sem kell szégyellned magad.

Bár én még nem szültem de 80G kosár a mellméretem ami idősebb koromra biztosan lógni fog vagy ha lesz gyermekem a szoptatás hatására.

Nem hinném, hogy ez szégyellni való dolog, akinek nem szilikon cicije van természetesen lóg valamennyire a melle.

Szerintem ha valaki nem csak testiséget akar tőled ez nem fogja zavarni.

2023. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Rossz pasival kezdtél… ilyet mondani egy nőnek…
2023. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
Sok nő pont nagy mellet szeretne mégha lóg is
2023. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy is kéne... Az a pasi egy bunkó, nem szabad foglalkozni a véleményével. Tudta hogy nagy melled van, az meg főleg szoptatás hatására, de anélkül is biztos hogy lógni fog. Retardált hogy azt hitte nem.

Keress egy igazi férfit, azt nem fogja zavarni ilyesmi.

2023. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
Egy óriási paraszttal ismerkedtél meg. Engedd el ezt.
2023. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen taplót fogtál ki. Nem kell adni a véleményére, de nyilván nehéz ezt ezek után megvalósítani.

Egyáltalán nem benned van a hiba! Kitartás, biztos jön majd valaki aki így fog elfogadni ahogy vagy! Ne add fel semmiképp! Akinek meg nem tetszik a melled így tehet egy szívességet 😉

2023. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
Az önbizalmadnak nem ebből kelle e jönnie, hogy mit mond valaki akit alig ismersz. Nem is külső, hanem belső dolgokból.
2023. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
11%
Itt inkább a 3 gyerek a gond.
2023. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!