Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik átélték már a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik átélték már a cuckold kapcsolatot, milyen érzés volt látni amikor a párodat más elégítette ki előtted?

Figyelt kérdés
Gondolom hogy izgató nagyon, de ott volt mellette a féltélenység is egy picit? Hiszen más elégítette ki a párodat, de gondolom a vegyes érzések ellenére ez egy valóban izgató dolog és nagy bizalom és stabil érzelmi viszony is kell hozzá.

2023. máj. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi akkor már annyit beszéltünk róla, hogy színtiszta élvezet volt.

Hatalmasat élveztünk mind a ketten.

2023. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát aki mással dugatja az asszonyt az szimplán defektes.
2023. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Más dugja a párom? Kizárt dolog. Nem vagyunk betegek, legalábbis ilyen szinten.
2023. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ajánlom a szövegértő olvasást! Akik átélték és nem akik....á hagyjuk is egyesek szellemi színvonalát.
2023. máj. 24. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
A férjem úgy definiálja, hogy egyszerre érez féltékenységet és hatalmas izgalmat, ami nem hasonlítható semmihez, ezért szinte olyan, mint a drog.
2023. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is így vagyok ezzel, a féltékenység teszi izgalmassá.
2023. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem féltékenységet, csak végre előtte soha nem érzett érzetet, izgalmat, elégtételt.
2023. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!