Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj átmegy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj átmegy a pasi lakására randi keretein belül,akkor nagy valószínűséggel szexelni is fognak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a randi a pasi lakásán lenne.

Közös sütés főzés stb. Mekkora az esélye így hogy lefekszenek egymással.

Ha ilyen esetben a csaj felmegy a pasi lakására randizni,akkor a csaj fejében is megfordul a szex lehetősége?


Nektek mik a tapasztalatotok? Ilyen esetben szexxel végződik a lakásos randi?



#lakás #Lakásos randi
2023. máj. 24. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem. Utána valószínűleg felolvasnak egymásnak végül a nő távozik.
2023. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Gyakorlatilag ez egy burkolt szexmeghívás. Biztos nem a netflixet meg a egy youtubot fogják böngészni. Szia van kedved sulin kívül találkozni nálunk? Ez azt jelenti, hogy van jönni b@szni nálunk.
2023. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan marhák, mint én, aki elhitte, hogy a férfiismerőse valóban a könyvtárát (komplett könyves szoba) akarja megmutatni... Egyébként tényleg klassz könyvtára volt, szex nem történt.
2023. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki belemegy nőként, az tudja, hogy dugni megy.

Látom, hármas nem, de 99% igen.

2023. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem többször is áthívott magához egy férfi ismerősöm, de nem történt semmi, pedig én benne lettem volna, de vagy nem vette észre, vagy nem érdekelte, én pedig nem mertem kezdeményezni.

Vajon miért csinált ilyet a srác, ha nem akart semmit? Azóta is elgondolkozom néha ezen, pedig már rég nem tartjuk a kapcsolatot

2023. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagy eséllyel szex lesz belőle de van kivétel is.
2023. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadom a meghívást, borítékolható a végkifejlet.
2023. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jò kèrdès.

Sokat nevettem ezen a haverokkal anno. Mikor èn vagy a haverjaim megismerkedett egy csajjal ès a csaj azt ìrta sms-ben, hogy mi lenne ha hètvègèn àt mennèk hozzàd ès megnèznènk együtt egy filmet.


Ez gyakorlatilag = azzal, hogy Mi lenne ha hètvègèn àt mennèk ès te el kezdenèl simogatni a takarò alatt aztàn levetkőztetnèl ès megdugnàl.


Az elsővalkalomnàl mèg nekem sem volt egyèrtelmű, de utàna annyi csaj ìrta ezt, hogy tudtam, hogy ez mit jelent. Sok nő burkoltan fogalmaz.

2023. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2023. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!