Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan pasid, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan pasid, aki édeshármast vagy gangbanget, esetleg cuckoldot akart?

Figyelt kérdés
Mi lett belőle?
2023. máj. 28. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nemet mondtam neki.
2023. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?!!!
2023. máj. 31. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Volt,két hét gondolkodási időt kértem. Abunkó meg azt hitte,hogy majd igent mondok neki.Pénteken mondta holnap letelik a két hét este jöhet a munkatársa? Ugyanis délelőtt dolgoznak,hogyne hozd csak.Nagyon megörült az idióta! Én meg délelőt összerakodtam beültem az autóba,először szüleihez mentem,elmondtam nekik mindent,lakáskulcsot odaadtam nekik aztán távoztam! Ez lett belőle! MIÉRT? Ember vagyok nem vagyok köteles olyat tenni amit nem akarok! Ezért jó az egyenjoguság!
2023. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as


Én tökre megértem a döntésedet és igazad van az egyenjogúságban is. Amit nem értek, hogy minek csináltad az egész körítést? Miért nem mondtad csak simán azt hogy "nem", aztán léptél le, ha emiatt szakítani akartál?

2023. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

3-as ezt a felesleges körítést én se értem. Azt meg főleg, hogy a csóka szüleinek ugyan mi köze ehhez?! Borzasztó unintelligens és gyerekes volt a viselkedésed.

N.

2023. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
# 3-mas vagyok. Azért volt ennek előzménye hosszu lenne leirni. Egy évig jártunk összeköltöztünk,munkatársa állandóan itt lógott nálunk,ugy nézett rám állandóan majd kiugrottak a szemei. Mindig a kalandjairól beszélt mikor kinél volt mit csinált,rettenetesen idegesitett. Többször mondtam a barátomnak,hogy elegem van belőle koptassa le. Mint kiderült azért járt ide hátha megtetszem neki és belemegyek a beteges játékaikba. Ekkor kértem a két hét gondolkodási időt. A szülőknek azért szóltam mert elejétől kezdve lenéztek. Falusi buta liba,csóró,pénzéhes,stb. De bezzeg ők meg a kisfiuk! Hát ezért jelentettem be nekik távozásom okát! Aztán mondjon bárki bármi én tudom mit miért tettem én voltam ott! Igaz hogy bosszuból tettem,de ez volt az egyetlen ilyen huzásom 25-év alatt!
2023. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!