Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a fogamzásgátló szedése előtt vékonyabb volt az arcom,azóta pedig kicsit kerekebb lett a pofim?Ez lehet a gyógyszertől?Meg hogy jobban kívánja valaki a szexet?

Figyelt kérdés

Csak 1-2 kilót szedtem fel,az alkatomon nem látszik szerencsére de az arcom kicsit kerekebb lett mint a gyógyszer szedése előtt,ez normális?Lehet a fog.gátlótól?

A szexet előtte is kívántam de úgy érzem mióta szedem a gyógyszert valahogy sokkal gyakrabban igénylem,ez lehetséges?


2023. máj. 30. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább libidó csökkenés szokott lenni a gyógyszertől. És én is kerekedtem, mondjuk én mindenhol. Nem tudom kimondottam csak az arcod lehet-e attól gömbölyűbb.
2023. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel az étvágyat is nagyban meg tudja növelni a fogamzásgátló így lehet. Önmagában a gyógyszertől nem hízol, de ha nem figyelsz és sokat eszel attól igen.

Emlékszem amikor én szedtem ilyet nekem is felszaladt vagy négy kiló. Volt hogy vagy háromszor repetáztam ebédnél holott előtte nem voltam nagy étvágyú. Pár hét alatt fel is ment a súlyom 50-ről 54 kilóra. Aztán elkezdtem figyelni az étkezésre és akkor lement ez a felesleg, de az akkori képeken nekem is nagyon kerek a fejem.

2023. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedjük, ne aggódj 😊 De ha tudsz valami jobbat, szívesen meghallgatom doki (egy nő, aki allergiás a gumi anyagára)
2023. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok minden változik, bőr, szőr, haj, mell. Simán lehet, hogy a zsírraktározás is változik, nőiesebb jellegű lesz az arcod is. Kívánás normális. Igazából el lehet menni általános vérvátelre, meg hormonszintes vérvételre, ha érdekel a tested. Közegészségügyben háziorvos, endokrinológus, vagy magánban Synlab. A fogamzásgátlóddal tudnak valamennyire korrigálni, és akkor talán meglátod, hogy volt-e alapból valami elváltozás, amit a fogamzásgátló most ilyen irányban változat.
2023. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!