Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnapután lesz az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnapután lesz az első "olyan" randink az új barátommal. Az érzelmek már kialakultak. Nagyon beleszerettem, azt gondolom, ő is belém. Mik azok, amikkel egy férfit meg lehet őrjíteni szexuálisan?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, ne írjatok cinikus, idétlen válaszokat. Ez most nagyon fontos nekem.
2023. jún. 9. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard túlteljesíteni magad az első alkalommal. Lazulj el és élvezd, ezzel tudod neki is a legjobbat nyújtani.
2023. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell túlgondolni és semmi olyat megtenni amit te nem szeretnél. Egyszerűen csak élvezzétek egymás társaságát/testét.
2023. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Rám az van legnagyobb hatással, ha folyamatosan azt érzem, hogy minden még intimebb testiségért még küzdenem kell a csajnál, nincs még boritékolva az, hogy ebből lesz fullos szex.


Az neg szabályosan lelomboz, ha egy csaj erőlködik azon, hogy minél jobban kiszolgáljon. Ha addig a csajt küljese és belső értékei alapján is vonzónak találtam, akkor azon kezdek el agyalni, hogy ilyen jó csaj ha ennyire kapaszkodni akar belém, akkor a múltjában volt valami gáz (prosti, sugarbaby időszak...).

2023. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta sokat. A megfelelési kényszer rettenetesen el tudja rontani a szexet. Tetszeni fogsz neki, szeret téged, kíván téged, ez járjon a fejedben.
2023. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

"Tetszeni fogsz neki, szeret téged, kíván téged, ez járjon a fejedben."

ez az, ami nem biztos. a lelki szerelem nem feltétlen jelenti azt, hogy testileg is ugyanennyire kíván.

2023. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

az a baj, hogy nem nagyon derült még ki, hogy melyikőtöket mi indítja be. szóval tessék majd sokat beszélgetni ilyen témában is

szóval így látatlanban maximum annyit lehet mondani, hogy ne úgy készülj, mintha csak valami beszélgetős-sétálgatós randira mennétek. ha valamelyik szexibb cuccodban vagy, azt valószínűleg díjazni fogja.

2023. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
72%
Szerintem nem ezen kéne gondolkozni, perpillanat.
2023. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem kell túlagyalni. Ha együtt vannak és szeretik egymást valószínűleg vonzódnak is egymáshoz.


Csak élvezzétek egymás társaságát, ne pörögj rá a szexre, hagyd, hogy spontán legyen. Ne eröltess semmit, ne akarj nagyon alakítani. Hagyatkozz az ösztöneidre.

2023. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!