Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan szűz pasi látogatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan szűz pasi látogatja a szexualitás kategóriát, aki már kezd bekattanni, mert nem tud egy nővel sem szexelni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű,mert aki privátozik,az mind zakkant L.
2023. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudod? Minddel beszeltel??
2023. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2023. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj sokukkal, hogy akkor se akarnak szexelni, ha kapnának nőt. Csak a sírás megy, meg a kifogás keresés.
2023. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

#1

valahol minden ember zakkant, de vannak, akik kevésbé (vagy jól titkolják) 😉

2023. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem több,mint ahány kamus femcel.
2023. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
A privátok száma alapján bőven vannak. Kb. egy éve vagyok itt, de a tiltólista már bőven 200 felett van.
2023. jún. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Mi ez a marhaság? Állatnak hiszed az embert? Házasodni szokott az ember és abban szwxelni, nem mint a vadbarmok, hogy osszevissza, vétkes módon, ébredj már fel
2023. jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Én ilyen vagyok, igen.


23F

2023. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tud vagy nem akar? Ha sokaig szuz valaki, huszoneves kora vegeig vagy harmincon tul, akkor ott szerintem elakadas van valami trauma miatt, vagy esetleg kotodesi problema. Ez alatt azt ertem, hogy valoszinuleg talalna not a szexhez, de nem elegedett ezekkel, meg jobbat akar. Csinosabbat, fiatalabbat, vagy valami szubkulturaba tartozot. Mintha sajat maganak gorditene akadalyokat tudat alatt, hogy legyen kifogasa arra, miert nem szexel vegre egy jot azzal, aki akadna. Talan olyan gondolatok is megfordulnak emogott, hogy ha mar eddig vart meg kibirta, akkor miert erje be az elso adando lehetoseggel, es miert ne varjon inkabb a tokeletes elkepzelt nore, mert majd azzal meses es csodalatos lesz az elso.

Szerintem szechez jutni a vilag egyik legkonnyebb dolga, meg ugy is, hogy nem negy kvahoz az ember. Minden cdak az igenyeken mulik, vagyis aki nem jut szexhez, annak nagy valoszinuseggel olyan igenyei vannak, amivel bedzukiti a lehetseges partnerek koret, es kivul rekeszti azokat, akik elmennenek vele egy korre.

Tehat a kerdes tovsbbra is az, hogy azert nem szexelsz, mert nem all meg neked senki (bocs de ezt kotve hiszem), vagy azert, mert nem is akarsz akarkivel, hanem meg valogatsz is?

2023. jún. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!