Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok maszturbálni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok maszturbálni de kívánom nagyon mit tegyek?18L

Figyelt kérdés
egy 30 kihívásnál tartok lol 5nap ma sírtam bizseregtem pedig nem értem magamhoz iszonyat nedves vagyok és szexuális álmom volt szar a kedvem és feszült vagyok depis stb .valamivel el kéne terelni a figyelmem.nagyon magas a libidóm napi 1vagy több.

2023. jún. 15. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Olyan bolond vagy, hogy írni nem tudsz. Kérdés, hogy tudtál-e valaha. Inkább masztizz. 18 vagy ffs
2023. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! Mire jók az ilyen kihívások?
2023. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Most én is épp ilyen napokat tartok amúgy 😬
2023. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

En is. 18eves lany gyakorirol.: )

Privizz ha erdekel. ;)

2023. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg szórakozz el egy másik lánnyal, ha a fogadalmad csak annyi volt, hogy se maszti, se szex, és gondolatodban a szexnél lány opció fel sem merült.
2023. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd a fenébe az ilyen hülye kihívásokat! Szerezz örömet magadnak, boldogan éld az életedet!
2023. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicces, hogy ilyenkor két, saját magát 18 éves lánynak kiadó kanos tini fiú szexchatel egymással. 🤣😂
2023. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mit tegyél? Pasizzál és szexeljetek ezerrel! Hagyd a fenébe az ilyen hülye kihívásokat!
2023. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Én éveken át csináltam ilyet mint te. Mindig elbuktam, esélytelen voltam a vággyal szemben. Pedig nagyon meg akartam zabolázni magam. Most 50 éves vagyok és szinte ugyanolyan erős a libidóm még mindig mint tizenévesen. Viszont évek óta nem önkielégítettem. Hogy miért, mert a szexualitást nagyon-nagyon tudatosan teljesen a páromhoz kapcsoltam. eldöntöttem, hogy csak és kizárólag vele akarom ezt átélni. Tőle akarom ezt megkapni, csak utána akarok sóvárogni. Nem akarok mással képzelődni. Meg az is egy döntés bennem, hogy az erőimet, jó dolgokra akarom adni. A szex egy hatalmas erő. Fogadd el, ne küzdj ellene, mert úgyis le fog győzni. Fogadd el, szeressd, értsd meg, időnként etesd meg, de te tartsd a kezedben a gyeplőt. Akkor hátasparipád lesz... Ez egy hosszú-hosszú projekt...
2023. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Például sportolással tereld el a figyelmed. Olyan helyeken töltsd a napokat, ahol amúgy se lenne lehetőséged masztizni, mert ha nem ilyen helyeken vagy, az a legrosszabb ilyenkor.
2023. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!