Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen a nők az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a nők az ágyban általában?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy azok közül akikkel együtt voltatok milyen arányban vannak azok a lányok/nők akik megtudják élni és kitudják/kimerik mutatni, azt hogy élvezik?

Elsősorban férfiakhoz szól a kérdésem.



2023. jún. 21. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Milyenek a cápák étkezési szokásai? Csak úgy általában…

🤦‍♀️

2023. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Kielégítőek.
2023. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha a cápák étkezési szokásai érdekelnek majd megkeresek egy tengerbiológust.

Engem csupán az érdekel, hogy FÉRFIAK akik már voltak NŐKKEL, milyen tapasztalataik vannak úgy általában.

2023. jún. 21. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha olyan lánnyal vagy akinek nem volt túl szigorú a neveltetése azokkal mindenképpen jó.
2023. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Általában le szokták vetkőzni a gátlasaikat. De sokmindentől függ.

Ugyanaz a nő lehet, hogy másképpen viselkedik veled, mint velem. Vagy másképpen viselkedik velem, amikor szerelmes belém, és kevésbé odaadóbb, amikor már hosszabb kapcsolatban élünk.

F

2023. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Mint egy csillag hal olyanok voltak meg is lepődtem rajtuk hogy milyen nagy szájuk volt amikor arra került a sor akkor meg milyen kis vissza fogottak voltak
2023. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs átlag csak egyén! Van ki ilyen, van ki olyan. Van kivel jobban megvan a szinkron, van akivel kevésbé.

Ja és ne a nőktől várd a megoldást hogy "élvezd b.meg mert dugunk" hanem tegyél érte te magad hogy minél jobban élvezze a partnered!!!

2023. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem mindig csak a kis szende, csak misszionáriusban szexelő csajaim voltak. Ez a póz pedig nem a vad orgazmusokról szokott szólni. Sajnos.
2023. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, totál változó.

5 nővel volt komoly kapcsolatom

Az én esetemben pl ebből 1 volt igazi szeximádó, 2 átlagos, de abszolút megfelelő, odaadó, 2 pedig elég felejtős, visszafogott, nem kommunikatív, ötlettelen, ... szóval velük kifejezetten rossz minőségű volt a szex.

De szerintem mindenki más, talán erre is igaz, hogy éppen milyet fogsz ki, ugyanis az első benyomások egyáltalán nem biztos, hogy jó tanácsadók🤔🤔

2023. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akikkel voltam jók voltak az ágyban, mondjuk én is jó voltam velük. Kölcsönösen élveztük a szexet.
2023. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!