Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexkapcsolatban könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatban könnyen bele tud esni az ember a másikba?

Figyelt kérdés

Húszas éveim felén túl vagyok, és a nagy szerelem, amit kerestem, nem talált meg, és úgy érzem, hogy egyre gázabb a helyzetem, hogy egyedül vagyok, és még szűz vagyok. Elhatároztam, hogy lazábban fogom kezelni a szexualitás témáját, de félek, hogy csak azért kezdenék kötődni a másikhoz, mert az intimitást megadná nekem és szerintem a végén ez sem lenne megoldás arra, hogy a végén egyedül érezzem magam

Valakinek van ezzel kapcsolata ilyen szempontból? Szívesen venném a tapasztalataitokat!

Köszi!


N


2023. jún. 21. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt igazán szexkapcsolatom, mindig megjelentek az érzelmek mindkét fél részéről, vagy nem lett folytatás. Jelenleg is egy szexkapcsolatnak indult kapcsolatban vagyok, már 8 éve. :D
2023. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Szexkapcsolatban egyáltalán nem. És pont nem jó arra hogy ilyenben veszítsd el a szüzességet.

Persze az itteni kiéhezett kanok ellepnek privát üzenettel, de hidd el hogy az elsö alkalom mindent meghatároz.

Szóval jópár szexkapcsolatom volt. Dugtunk aztán mindenki ment a dolgára. Csak néha volt hogy együtt is aludtunk.

2023. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég könnyű. 23F
2023. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Azért a nőkre jobban ráillik, hogy ha intimitást élnek meg valakivel, főleg ha többször ugyanazzal akkor elkezdenek kötődni. Főleg ha nincsen senki aki otthon várja de még akkor is gyakran megesik. És akkor elkezd zavarni, hogy a pasi csak szexet akar, csak mint dugó partnerként néz rád és kezel.
2023. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attólfügg, milyen a természeted...Ha alapból könnyen szerelmes leszel sajnos igen, de szűz lányként ne szexkapcsolattal indíts ahogy a 2es is írta,rossz vége lehet. Csak annak való,aki ki tudja zárni az érzelmeket, és otthon minden mást megkap..😊
2023. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#4, sajnos igazat ír, gondolkodj el rajta...
2023. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ki tud alakulni a kötődés - de ez mindig egyénfüggő! Mindenesetre ne valamiféle "pótlékként" vágj bele a szexbe, hanem azért mert élvezni akarod az életet!

Ja és a szerelmet nem lehet keresni, az vagy megtalál, vagy sem.

2023. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
A nők igen, a férfiak nem.
2023. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
8as cáfolom.. sajnos vagy nem, de a férfiak is!!
2023. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
8: Ez nem mindenkire igaz, volt olyan szexkapcsolatom, ahol a pasi vallott szerelmet, én csak utána kezdtem komolyabban venni. A mostani párommal pedig nagyjából egyszerre jött a szerelem, pedig az is szexkapcsolatnak indult.
2023. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!