Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Sose tudtam eldönteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

András (kukkoli) kérdése:

Lányok! Sose tudtam eldönteni, hogy jó e az anal, kérlek mindenki aki már próbálta beleegyezés után, írja le hogy szereti e, tetszett e neki, semleges vagy épp az ellenkezője?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Szeretem, jobban mint punciba
Szeretem
Semleges
Nem szeretem
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem jött be

Össze kellett varrni végbél repedésem lett tőlle

2023. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez attól függ, hogy mennyire fontos az adott pasi.
2023. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sosem volt jó, de hallottam már nőtől, hogy nincs vele baja.
2023. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele az ég világon semmi. Simán elelvezek úgy is..
2023. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mindentől függ. Eleve, hogy milyen a hozzáállása a pasinak. Hogy te mennyire tudsz ellazulni, fel vagy-e erre készülve. Milyen az előjáték hozzá.

Te magad mennyire vagy kész rá és egyébként magadat mennyire fogadod el.


Ott is rengeteg idegvégződés van. Van aki csak így tud elmenni, bár ott lehetnek más problémák amik miatt nem megy a hüvelyi dolog.


Sok féle esettel találkoztam már. Nem árthat, hogyha először magadnak próbálod ki, magadat izgatod ott. Síkosítóval és vagy ujjal vagy valami eszközzel. Hogy megismerd, hogy milyen érzés, hogy neked mi a legjobb.

Először mindig magaddal kezdd! Ha magadat megismered, akkor onnantól már tudod, hogy ebben neked mi a jó, vagy egyáltalán akarod-e ezt.

2023. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!