Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a gimnazista ismerőseim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a gimnazista ismerőseim jönnek be a harmincas nőknek?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, legutóbb elmentem testvéremmel és a barátaival bulizni. 16 évesek. Jött velem 2 harmincas női ismerősöm is, akik kifejezetten dekoratívak, azt hittem lesz is valami, de megdöbbentem ugyanis rácuppantak a tesóm haverjaira. Mintha tinilányokká változtak volna úgy viselkedtek, majd az egyik sráccal kavart is az egyik nő. Nincs ezzel gond, csak nem értem a nők miért tagadják, hogy hasonlóan a fordított felálláshoz (idősebb férfi-fiatalabb nő), őket is izgatja a gimnazista korosztály. Főleg persze az alkohol hozza ki ezt gondolom, és azt is gondolom nem komoly kapcsolatról van itt szó. Gondolom kevesen fogják bevallani itt, mert rögtön kapnák a privátot, de én azért bízom benne leírjátok, hogy ez megmarad fantázia szintjén vagy ki is élitek. Ja és kérlek írjátok le a korotokat is.
2023. jún. 23. 21:24
 1/5 anonim válasza:
50%
Jó kérdés, nekem is bejönnek. :D 41N
2023. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a kerdes jo, a tendenciat en is eszrevettem.

en annak tudom be, hogy 30-35 evesen amelyik no meg nem hazas/anyuka, ott mar kezdi erezni, hogy a vonat lassan de biztosan elmegy.

megprobaljak fiatalnak mutatni magukat azzal, hogy ilyen fiatal sracokra nyomulnak, csak azzal nem szamolnak, hogy egy fiatal huszonéves "csődörnek" már nem fog kelleni hosszútávon egy 35 éves már itt-ott nem olyan feszes, picit már ráncosodó, picit már lógó fenekű nő, mert neki még ott vannak a huszonévesek, esetleg a 19 évesek is, vagy ha mégis megmarad mellette, akkor sem fog gyereket csinálni neki, mert huszonévesen a fiú még élni akar - helyesen.

szerintem max kalandra vagy saját hiúságot legyezgetni kell nekik.

43F

2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 az nem opció, hogy szimplán vonzóak a feszes, dúshajú fiatal pasik?
2023. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

mit jelent a vonzalom?

egy numerara lehet, hogy vonzoak mint egy kopaszodo 40-es, de tedd hozza, hogy egy huszonevesnek meg nincs olyan egzisztenciaja, mint egy 30-40 evesnek, igy egy kapcsolatban o hatranybol indul.

marpedig a nok nagy resze azert az biztonsagot es a kiszamithatosagot is keresi mar ilyen idos korban.


nyilvan en is szivesebben apolgatnek egy feszes mellu huszoneves medikat, mint a 38 eves szilikonmellu milf anyukat aki mar festi a hajat, hogy eltuntesse az osz hajszalakat es tulesett X szepeszeti beavatkozason, hogy valamit visszakapjon a fiatalsagabol.


kerdes az ilyen kapcsolatok jovokepe, celja.

2023. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem jellemző, ti mozogtok fura körökben.
2023. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!