Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női szemmel mennyire ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mennyire ciki ha egy férfinek nincs szexkapcsolata sem?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy 30 feletti szingli férfinak akinek nincs párkapcsolata gyereke semmi, mennyire gáz hogy nincs még egy szex kapcsolata sem?
2023. jún. 24. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire. Vannak férfiak, akiknek a szexhez kellenek érzelmek is, én őket értékelem jobban.
2023. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Engem speciál teljesen hidegen hagy, ki kivel kavar.
2023. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Az sokkal gázabb, ha ennyi évesen otthon laknak és nem edzenek semmit. Így edzetlen a szív és érrendsz valamint az öklökb és sípcsontok is.
2023. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja rendkívül "ciki" hogy akivel ismerkednek az szingli s nem x. lyuknak, vagy a feleség mellé szeretőnek akarja őket, hanem kapcsolatra.
2023. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan ez jön be!

A szexkapcsolatosdiktól hányni tudnék!

2023. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!