Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este popsi szex, mivel készüljek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este popsi szex, mivel készüljek?

Figyelt kérdés

22/L vagyok. Párom már egy ideje azért könyörög, hogy próbáljuk ki popsiba. Eddig nem akartam de fogadtam a párommal hogy én tovább tudok egyensúlyozni sup-on mint ő, de vesztettem. A fogadás tétje egy popsi szex, ha én nyerek akkor őt dugom meg vibrátorral, de vesztettem így megengedem neki.

Csináltam egy beöntést és délben ettem utoljára van síkosító. Kell még valami?



2023. jún. 24. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Gumilepedővel, nehogy összepiszkold az ágyat
2023. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem, csak akarat és pozitív hozzáállás.
2023. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
hagyjatok időt, míg kitágul a feneked annyira, hogy beférjen a 22 centise.
2023. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ejjha, ti aztán tudtok élni.
2023. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Csak nekem nagyon beteg amikor a szex ilyen tranzakciós vagy fogadásos szerepbe kerül?
2023. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is elég beteg 5-ös.
2023. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Tudtam, hogy érdemes lesz ide benézni. 4-es, köszi a válaszod. :)))
2023. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Csak élvezd de nagyon.
2023. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Na ugye milyen jó volt? Szerintem ràfüggtél😊
2023. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Meg volt.

Vegyes érzelmeim vannak.

Jó volt mert a párom nagyon imádta. Akkorát élvezett hogy már ezért megérte.

Eleinte kicsit fájt, feszített, mintha nagy kellene wc-re mennem. Már majdnem szóltam hogy fejezzük be de aztán kezdett jó lenni. Nem volt olyan jó mint punciba l, vagy mintha nyalna… előtte a popsi nyalás is jobb volt. De nem volt kellemetlen. Közben végig simogatott és néha kivette és nyalt kicsit. Egyszer kétszer pózt váltottunk, a végén a számba ment el. (Szeretem ha oda megy, le is nyelem de most fura volt mert a popsimból húzta ki) de nagyon nagyon izgalmas volt. Bár most egy darabig nem ismétlem szerintem.

2023. jún. 25. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!