Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Volt már olyan szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan szexkapcsolatotok aki anyagilag is támogatott? Hogy nézett ki a dolog?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt, nem vagyok útszéli 🤗
2023. jún. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2023. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, előbb tanulj meg ragozni! Aztán lesz normális fizetésed, utána nem csak a babkonzervért szopó hasas gombásokat tudod majd lelenyerezni
2023. jún. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Szeretőm volt 5 évig, az egyetem alatt a lakását "béreltem".

A felesége úgy tudta hogy fizetem az albit.

2023. jún. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, egyetem alatt összesen 4 (nem egyszerre).

Fizették a lakást, költőpénzt, gyakran vacsik, ruhák ilyesmi, volt amelyikkel utazások is voltak.

2023. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Mai napig abban vagyok. A férjem.
2023. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én csak szexet akartam, de potenciaproblémái miatt arra alkalmatlan volt és hogy nehogy elkezdjek elmenekülni, egyre gálánsabb volt velem anyagilag. Pénzt nem adott, de egyre gálánsabb ajándékokat kaptam és ígéreteket, milyen jól járok majd anyagilag mellette. Kezdtem azt érezni, hogy le akar kötelezni és minél több mindent elfogadok, annál nehezebb lesz kilépni. Amikor szakítottam, a szememre vetette, hogy itt volt a lehetőségem egy könnyebb életre. De azt éreztem, a szívem nem eladó és viszolyogni kezdtem az egésztől, ami köztünk történt. A sz...arrágóktól is viszolygok amúgy. Nem a gálánsságával volt probléma, hanem azzal, hogy nem létező érzéseket akart ezzel megvásárolni bennem és hosszútávra lekötelezni.
2023. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!