Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon többet érezhet? (szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet érezhet? (szexkapcsolat)

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom (nem akarok szexen kívül mást, egyelőre. De ha úgy forrja ki magát a dolog, akkor lehet több is, de mindketten szinglik vagyunk. Olyan típus vagyok, hogy tudok uralkodni az érzelmeimen és sikeresen el is nyomom azokat).

Kétszer voltunk eddig együtt, munkatársak voltunk onnan ismerjük egymást pár hónapja. Kínosan ügyel(ünk) arra, hogy ne legyen összebújás, csak a vad tömény és érzéki szex, nehogy többet érezzen a másik. Az elején megbeszéltük, mikor egymásnak estünk, hogy nincs szerelem. Ennek ellenére legutóbb úgy aludt el, hogy a fejemre tette a hasát, majd később hajnalban átkarolt hátulról.

Ez vajon azt jelenti, hogy elkezdett jobban kötődni hozzám? Egyébként az alkalmak között nem nagyon beszélünk.

Én 29N, ő 44F.


2023. jún. 26. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Ha egyedül alszom én is megölelem a párnát.
2023. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ez semmit sem jelent. Más nőkkel is ha lefekszik ugyanígy öleli őket.
2023. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár ezt is jelentheti, de ez még önmagában NEM jelent semmit! Majd ha egyre érzékibbé válnak a dolgok és elkezd felvetni szexen kívüli közös programokat akkor talán-talán. Addig csak egy sima kis összebújás dugás után nem több.
2023. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejedre tette a hasát???

De bunkó 🤣

Amúgy a kérdésre.

Szerintem igen, ez szokott a szexkapcsolat halálának előszobája lenni...és 10 ből legalább 6-7 így végződik.

2023. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4/ Ezt észre se vettem eddig. 😅
2023. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4# és tényleg :DDD

Szóval fordítva gondoltam :D

2023. jún. 26. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

6# látod, látod... mennyire a szexen járt megint a fejed, meglágyulsz, meglásd🤣

Aztán nehogy majd egy év múlva te tedd a hasad a fejére, hogy "na, érzed már, hogy rúgott?"

😘

4#es

2023. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet azt álmodta, hogy Twisterezik
2023. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem kell ebbe többet belegondolni
2023. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!