Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok és férfiak miként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és férfiak miként viszonyultok ahhoz, ha a partneretek a szex közben azt mondja pl. Dugj meg?

Figyelt kérdés

Nekem volt részem ilyenben. Ilyeneket mondott a partnerem: Igen! Dugj meg! Dugj meg! Dugj meg keményen! Egyszer máskor: Szeress! Szeress keményen! Szeress! Szeress!


Először szokatlan volt, de aztán megtetszett.


Csak a nagyon durvább, ocsmányabb nem tetszene, amiket már ki se merek mondani. Az a kedvemet szegné a dugásban.



2023. jún. 26. 11:38
A kérdező szavazást indított:
IGEN, határozottan bejön
NEM, egyáltalán nem tetszene
Közömbösen érint, mert nem arra szoktam figyelni szex közben
IGEN, tetszik, sőt durvább szavak is jöhetnek
56 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ne közben mondja,hanem még előtte,Éppen azt csinálom,nincs jelentősége,de ha szex előtt mondja,vagy előjáték során az izgalomba hoz. pl.bmeg jól!
2023. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Adott helyzetben ez izgat.
2023. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Haver szokták mondani egy hölgy kérése parancs 😂
2023. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1: De ha közben megy az még nem a menet vége. Amikor eljutsz az orgazmusig, akkor dugtad meg.
2023. jún. 26. 12:05
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Rohadtul nem tetszik.

Egy idegen, egy kaland, egy kezdetleges kapcsolaltban tetszik.

Evek utan , mikor tudom h a parom a hetkoznapokban nem ennyire nyitott, komolytalanul hangzik a szajabol hasonlokat hallani :)

2023. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Az én barinőmmel, finoman és romantikusan kezdődik az együttlét,minimális kaja, borozgatás, fürdés, aztán csókolózás, simizés, aztán amikor már majdnem az orgazmusig jutunk , már nagyon kemény szavak elhangzanak, mint a ba@@z meg keményen, és a k.rd szét a pi@ámat.

No persze én élvezem is a mocskos szavakat:D. Gondolom ezt sok csaj nem meri felvállalni, de bizony nagyon nagy élvezések lesznek belőle.

Nem kamuzok,.. esküszöm így van. 47F

2023. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon helyzettől függ. Nem minden nővel jó ez, és nem minden helyzetben. Pl ha gyengédségre vágyom, lágy, romantikus szexre, akkor totál illúzióromboló, ha azt hallgatom, hogy így basszam meg vagy úgy kúrjam szét. Az sem nagyon működik, ha ezt a semmiből löki be, tehát nekem egy nő ne adjon utasításokat, pláne ne ilyen stílusban, kivéve ha peggingel. Szerintem ott helyben vége az erekciómnak, és ezzel a szexnek is. Ezt a fajta szöveget akkor szeretem, ha "mocskos" szex van, tehát ahol eleve engedünk az állatias hajlamainknak, és már a szexet is valami ilyesmi indította el. Akkor belefér, sőt, kifejezetten izgat is. Aztán miután eldörrentem, mehetek vissza a rendes kerékvágásba.
2023. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Megbaszni, megkúrni nekem is sok. A megdugni még azért szolíd.
2023. jún. 26. 12:53
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor kértek màr ilyet..én teljesìtettem
2023. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

nekem szinte mindig bejön az efféle szöveg

elvégre indulhat az együttlét akármilyen finoman és romantikusan, a vége akkor is egy kiadós dugás lesz, ettől leszünk kielégülve.

2023. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!