Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok hogy működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hogy működik a random ismerkedés? Nagy átlagban inkább visszautasítóak vagytok, vagy partnerek hozzá?

Figyelt kérdés
Helyes, jóképűnek mondott 30as pasi vagyok. Eddig nem kerestem "lazább" kapcsolatot, most nézelődnék kicsit. Kortól függetlenül a nők mennyire mennek bele hasonlóba? Tudom, a nagy számok törvénye, de a 100-ból 1 nem jó arány 😃
2023. júl. 1. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Az sem mindegy hogyan és kihez mész oda.

Egy 20 éves is másképp reagál mint egy 30as,40es nő.

Minél idősebb valaki annál több energiát kell bele fektetni, meg egy laza kapcsolatba is.

Hozzam jöttek oda úgy is, hogy szia jössz dugni? Meg tánc közben az álló farkat a fenekemhez nyomtak… nem lett osztatlan siker… de ugyanezt egy 20 éves lány már bóknak vette.

De jött oda úgyis férfi, hogy lesz ami lesz. Akkor pont volt párom, így szex nem lett de végig dumáltuk az estet.

2023. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen egyszerű. Konkrétan volt olyan hogy rátwerkelt egy csaj a farkamra aztán odajött egy barátnője hogy hagyjam a csajt mert van pasija😆
2023. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha tetszik a pasi akkor működik sajnos eddig sosem jött oda olyan aki tetszett
2023. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecen környékéről esetleg akinek jelenleg nincs partnere de szeretne...

35f

Szórakozóhelyen már így megy, csak ennyi hogy "jössz dugni" 🤣meg farokra twerkel?

2023. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!