Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak barátok vagyunk de jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak barátok vagyunk de jó nőnek tart, egy szorosabb öleléstől felizgulhat?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy az ő szemeivel nézve vonzó és nőies vagyok, a legideálisabb alakkal (a derekam vékony de nagyobb fenekem és combom van), illetve néha látom hogyan mér végig.

Néha megöleljük egymást, van hogy elég szorosan, hosszan.

A barátság teljesen tompítja benne az érzést vagy ettől a testi kontaktustól felállhat neki? Vagy már kevesebbtől is, pl ha közel vagyok hozzá? 40 körüli. Én 32 vagyok.

Kedves férfiak, várom a véleményeteket, erre ti tudtok megfelelően válaszolni. :)



2023. júl. 2. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg meg akar dugni, ez nem annyira bonyi. Ha barátként akkor úgy. Neki ez lebeg a szeme előtt, szóval légy jó barát és legalább szopd le.
2023. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán felállhat neki ha hozzá simulsz!
2023. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen egy olyan nő ölelésétől, illatától, testmelegétől aki szimpatikus és még tetszik is, minden bizonnyal a legtöbb esetben felálhat.
2023. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Milyen kedves tanács 😅

Egyszer egy másik pasi próbált nyomulni rám és ez a barátom is rá szólt, hogy álljon le, mire a pasi visszavágott, hogy ugyan már, biztos belegondoltál már milyen lenne ha előtted letérdelne. De ettől nagyon zavarba jött, nem nézett rám.

2023. júl. 2. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát istenkém, kicsit szégyellős a lelkem. Szerintem old fel a köztetek lévő szexuális feszültséget egy jó kis kuffantással. Tudod a barátságért mindent!


De elfogult vagyok, én a csináljon mindenki mindenkivel mindent elvet vallom! Na jó azért nem mindent 😂

2023. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Méghogy a barátság tompítja benne az érzést 😂😂🤣

Ja persze. Ne viccelj.. úgy megdugna, hogy csak néznél, hová tűnt a barátság. Ha azt hiszed, hogy egy férfi akinek bejösz csak barátod akar lenni akkor nagyon naiv vagy. Ha csak rajta múlna és n lenne ilyen szégyenlős akkor már rég megrakott volna.

2023. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan így vagyok... de én mondom is neki hogy, na jólvan kezd felállni... 38F :) És igen kívanom... Bonyolult ez.
2023. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom a lányoknak miért nem egyértelmű hogy a fiú "barátok" többsége ha lehetősége lenne rá, élne a szex lehetősséggel. mindig úgy tekints egy férfira hogy lehet sosem teszi meg de simán dugna, főleg ha jelzi is hogy esete vagy
2023. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as valaszolot meg tudom erositeni! Paromnak csomo baratnoje van akiket nyilvan sosem fogok megdugni mert szeretjuk egymast es sosem csalnam meg de volt tobbszor hogy egyutt buliztunk es azert ott elindult a fantaziam eleg rendesen! De ala tudom tamasztani hogy ferfi es no kozott sosem lesz olyan baratsag mint ferfi es ferfi kozt mert ha a no nem is akar semmit a ferfi biztosan benne lenne ha alkalma lenne ra!
febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!