Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha felizgulok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha felizgulok az ASMR-ra?

Figyelt kérdés

Ha ASMR videókat nézek, a legtöbbször felizgulok rájuk, van, hogy azokra önkielégítek. Nem mindegyik ASMR videó váltja ki ezt nálam, inkább az ilyen szájhangos, inaudible vagy direkt szexuális irányú. De van, hogy a sima suttogós is. Ez csak a videókkal van így, a való életben nem izgulok fel ilyenekre.


Normális ez az egész? Van még ilyen rajtam kívül?


L



2023. júl. 2. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Pussy sound ASMR, en arra verem
2023. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Az exszeretőm volt ilyen. Aztán a másik dolog, amire felizgult, az az erőszak volt 😅
2023. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Normális, persze.


Én mondjuk inkább a lányokra szoktam felizgulni, akik benne vannak, nem a hangokra, amiket kiadnak.

2023. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normális. Mindenki másra izgul, de ilyen halk nyögdécselés vagy ilyen szex hang szerű asmr gondolom, hogy izgató bár én még ilyet nem próbáltam, mert önmagában az asmr-tól a hideg kiráz.
2023. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lakjál panelben fiatal párok mellett. Mindennap meglenne a nem is olyan halk asmr adagod.
2023. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi... Én kifejezetten falramászok tőlük annyira idegesít, pont ahogy a suttogós videók is.
2023. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen Lacika sok ember van aki ASMR-re veri ki, különben nem gyártanák ezeket a videókat.
2023. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Női hajvágós, fejborotválós ASMR videók nagyon fel tudnak engem izgatni.
2023. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanígy vagyok én is.

Ami azért is érdekes, mert mizofóniás vagyok, így ha a hétköznapi életben csámcsogó, cuppogó hangot hallok, legszívesebben a falra kenném az elkövetőt. Talán pont azért, mert ennyire erős ingert vált ki bennem, és azonnal felizgulok, aminek nem vethetek véget akárhol.

Eleve úgy fedeztem fel az önkielégítést, hogy az általános iskolai padtársam, egyben akkori legjobb barátnőm amikor erősen gondolkodott valamin, mindig csamcsorászott, sűrűn cuppogtatott a szájával, én pedig akkor éreztem először, hogy bizsereg a lábam között, és szinte enni lehetne az érzést, annyira “finom”.

Szájhangokat csináltam, amikor életemben először magamhoz nyúltam.

Senkinek nem mertem róla beszélni, mert biztos voltam benne, hogy hülyének néznének, de már látom, hogy nem vagyok egyedül.

Hatalmas orgazmusaim vannak már csak attól, ha ilyen videókat nézek, főleg dús ajkú, erotikus kisugárzású nőkkel.

Ez a legjobb “kávékrémesítő”. Pillanatok alatt nedves leszek. Ha jobban belegondolunk a smárolás, a szex is hasonló hangokkal jár, talán pont emiatt ennyire izgatóak.

N

2023. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!