Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek tényleg hyperspermiája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek tényleg hyperspermiája van, mekkorákat szokott általában élvezni? És mekkora a legnagyobb, amit valaha lőtt?

Figyelt kérdés
Sok itteni kérdésben/válaszban látok irreálisnak tűnő mennyiségeket 1-2 decis élvezésekről vagy 8-10 lövésről, és érdekelne, hogy mi a valóság.

2023. júl. 9. 03:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem elég sok spermám van és gyorsan is termelődik,de ez sok mindentől függhet hogy mennyi.Az 1-2 deci hülyeség.Egy lányyismerősöm és a barátnője mérték le egyszer hogy előtte sokáig izgattak,kb egy féldecit tudtak kifejni belőlem.4 pricc volt de az erős és bőséges
2023. júl. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Mennyiségileg nem tudom pontosan. De volt már hogy konkrétan 10-et lőttem és a hetedik ment a legmesszebbre, olyan 2 méterre. Van róla videó is, nem csak kitalálom. :)
2023. júl. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is gyakran 10,sőt 12 spricc is jön és nagyon erősen lövel,ha úgy tartom beteríti az arcomat.Nekem ez természetes volt,csak kameráztam egy sráccal és ő csodálkozott el,hogy milyen sok.
2023. júl. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A videókat légyszi küldjétek majd :) Kíváncsi vagyok :)
2023. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
6-7-8 lövés
2023. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is hioerspermiám van, gondolom ezen belül is változó hovy kinek mennyi jön, én ugyan meg nem mertem le, de nekem igencsak gyakori 10-15 erőteljesebb spricc ha mondjuk 1-2 napig nem élvezek, ekkor mar muszaj mert nekem egy idő után salyognsk a heréim emiatt, legjobb ha napi többször is csinálom:D de amúgy nekem is van egy vidim róla, mert ugye mondani bármit lehet😅

19F

2023. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, kíváncsi vagyok rá :)
2023. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A fél deci az tényleg reális, én néhány nap önmegtartóztatás után kb. max annyit tudok élvezni, bár persze nem szoktam rendszeresen méregetni.


Az eddigi barátnőim szerint ez nagyon soknak számít, legalábbis szegénykék rendesen le voltak sokkolva, amikor először a szájukba élveztem. :D


Viszont ha a lövések számát nézem, akkor 5-6-nál több ilyenkor sem szokott lenni, inkább csak nagyobbak/hosszabbak, mint máskor.

2023. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Ma voltam masszázson a végén volt egy kézi lingam levezetés.

Mikor 3lmentme kérdezte a nő mindig ilyen?

Mondom igen.

Mondta a mennyiség is komoly, de az hogy 10...12 osszehuzudas volt. Ő nem látott még ilyet

2023. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató a sok sperma, régi vágyam kipróbálni, hogy milyen lehet valakit így leszopni :D
2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!