Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a párom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom az előjátékra?

Figyelt kérdés

Abszolút nem akarja csinálni, csak elvárja, hogy ő megkapja, és ennyi.

Szerintetek?

29/L



2023. júl. 11. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szexszünet, szakítás

ezek a lehetőségek

2023. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem keress férfit.

Az a férfi ki3nem nyalja ki a párját az nem kívánja, vagy nem találja vonzó szexi nőnek. Vagy esetleg egyszer próbálta nálad és budi volt.

Nem tudom. Én 40 évesen imádok nyalni, kopasz fazonos vagy szőrös mindegy. Csak a nő vonzon engem és a punci szép ápolt legyen

2023. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy higéniai problémáim lennének..... :-D

Nem tudom miért nem működik ez a része.

Egyébként elég kevés férfivel találkoztam, aki szerette csinálni

2023. júl. 11. 10:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted erre mégis mit lehet válaszolni? Komolyan, milyen válaszokat vársz?


Beszéltél erről vele többször? Határozottan elzárkózik attól, hogy neked szexuális örömet okozzon kézzel/szájjal?


Azon kívül, hogy hagyd ott a p...csába? Max. hogy minden együttlét úgy kezdődjön, hogy kielégíted magad egy vibrátorral/egyéb játékszerrel + elutasítod, hogy te őt kézzel vagy szájjal izgasd, tehát legyen az ő szabályai szerint csak a "reszelés" része lesz a szexuális együttlétetek. Na de komolyan, ezt szeretnéd? Így szeretnél élni vele?


Plusz nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen hozzáállással az élet egyéb területein kedves, figyelmes stb. társ lenne.

2023. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Nem szeretik csinálnit? Mit? Felizgatni a párjukat?


Én aztán nem vagyok egy szexistennő, fiatalon sem voltam az, túl sok partnerem sem volt (4 hosszútávú és 4 alkalmi), nagyon különböző korú és hátterű partnerek, de egyiknél sem merült fel, hogy NE elégítene ki az előjáték során, és nem kellett nekem kényszerítenem. NOrmális pasi élvezi, hogy a párja élvezi az előjátékot és egyre jobban izgalomba jön, elélvez, és eközben ő is egyre jobban izgalomba jön. Nyilván kölcsönösen kellene ennek így működnie. (4-es voltam)

2023. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem egyeznek az igényeitek akkor nem érdemes egymásra pazarolni az időt. Erre én is rájöttem. Hidd el, találnál olyan férfit akit erre kérni sem kellene, mert magától megtenné.
2023. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le a pasidat. Azt lehet csinálni. A szexuális kultúra nulla részéről.
2023. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez változó....

Van amikor nem kívánom, inkább csak egy gyors szex, elvás vagy megyünk a dolgunkra. Olyan nincs, vagy csak egy oldalt. De az, hogy most csak egyoldal az nem megfelelő.... Egy megoldás (szakításon kívül) a 69 es póz. Dobd be ès így ugyan annyit kapsz, mint adsz.

2023. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
De miért nem lehet ezt megbeszélni? Rávenni nem lehet senkit, csak rászedni.
2023. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Masszázs után is mindig csináltam a páromnak, imádom csinálni. Nem is értem milyen pasi nem szereti.
2023. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!