Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak volt már,olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már,olyan hogy szerelmesek letettek a szexpartneretekbe(barátság extrák) ha igen tudtára adtátok a lánynak hogy többet éreztek és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyok barátság extrák kapcsolatban...Mostanában úgy érzem mintha többet érezne irántam.

2023. júl. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen anno.
2023. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Jó volt vele a sex. Többet akartam vele lenni. Utána sex után volt egy kis összebújás.

Üzenetváltások, telefonbeszélgetések.

Bármennyire harcoltam ellene beleszerettem. Már most a feleségem.

2023. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azóta is együtt vagyunk. :-)
2023. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt. Fordítva igen, legalább többet tudtam dugni... 😄
2023. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor ez történt, akkor nagyon hamar szerelem lett, talán úgy két-három hónap után és ki sem kellett mondani, elég egyértelmű volt, hogy egymásba szerettünk.
2023. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Volt, hogy belém szeretett szexpartnerem viszonzás nélkül szakítás lett, amikor mindketten egymásba, annak házasság lett a vége
2023. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem már többször is megesett, hogy elkezdtek többet érezni. Ilyenkor mindig megszakítottam a kapcsolatot, mert én nem éreztem semmit. Drasztikus lépés, de szerintem nem fair másik érzéseivel játszani, így is volt olyan, hogy később derült ki csak, hogy szenvedett miattam.
2023. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Abbahagytuk a szexet, de azóta is nagyon jóban maradtunk.
2023. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!