Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek sikerült olyan párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sikerült olyan párt találni, aki elfogadja, sőt még talán örömét is leli az erényöv viseltetésében, hol találkoztatok a barátnőtökkel, feleségetekkel? Ki és hogyan hozta fel a témát? Vagy te vetted rá a dologra?

Figyelt kérdés
Olyan párok történetére lennék kíváncsi akiknél a pár egyik tagja (jellemzően a férfi) erényövet hord és a párjánál van a kulcsa. Hogyan alakult ki a rendszer nálatok, illetve azóta hogyan alakult a történet (pl milyen időszakonként kerül le stb)? Mi még az ismerkedési fázisban vagyunk, de már beszélgettünk róla. Köszönöm a válaszokat!

2023. júl. 15. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
De mi az ah erenyov??
2023. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az nem is igazán lényeg, hogy hogyan találkoztunk. Mert tök átlagos. Évekig nem is tudtuk mi az az Erenyöv. A BDSMből kb csak a bilincset használtuk néha. Pár éve nyaraláskor valami bdsm-es videóban láttuk először és mondta feleségem, hogy ez neki tetszik. Egy ideig nem foglalkoztunk vele néha szóba jött. Aztán egyszer vettünk eggyet. Először csak néha napig tette rám aztan mindig egyrr több időre legutóbb 1 hónapra. Teljesen véletlenszerű, hogy éppen mikor érzi úgy hogy rám tenné.
2023. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Vannak bdsm oldalak ahol kifejezetten kereshetsz így párt, de sok esetben véletlenül futnak össze ezzel az emberek
2023. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azokhoz, akik azt írták, hogy lényegében véletlenül alakult így. Nálunk a barátnőm az előző kapcsolatában ismerkedett meg a dologgal, ott az akkori párja vette rá, hogy zárja be. Aztán amikor mi összejöttünk, nálunk már konkrétan ő vetette fel egy idő után, hogy kipróbálhatnám én is. Szóval nálunk kezdettől ő volt a tapasztaltabb, én előtte nem is nagyon ismertem ezt az egészet. Persze hallottam már róla, de nem volt semmi tapasztalatom, és azt sem igazán tudtam, hogyan működik. Azóta már vettünk és kipróbáltunk több fajtát. Volt, ami nem vált be, kényelmetlen volt, emiatt nem tudtam folyamatosan viselni. De ami most van például, az nem zavaró egyáltalán, akkor sem, ha hosszabb ideiég és tényleg éjjel-nappal fent van. Az elején persze fura volt kicsit, az érzés meg a tudat is, hogy be vagyok zárva. Mostanra viszont már megszoktam, és szeretjük mindketten. Egyrészt azért, mert kell hozzá egy nagy adag kölcsönös bizalom szerintem, hogy én rábízzam a kulcsot, ő pedig egész nap vigyázzon rá. Másrészt amikor lekerül, akkor szinte azonnal feláll, és a szokásosnál is keményebb, ami alapvetően mindkettőnknek tetszik.
2023. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A találkozás nálunk is elég hétköznapi, munkahelyen ismerkedtünk meg.

Az már az elején látszott hogy a BDSM-ben benne van mert már a 3. alkalommal amikor szexeltünk, előkerült a téma. Sőt, már randizás közben, persze csak viccelődés, beszólogatás, "terepfelmérés" szinten, nem mertem komolyabban rákérdezni, de elég nagy mázlim volt, hogy ő is kedveli ezt, és nem túl prűd.

Ennek ellenére sokáig lightosan toltuk, volt egy bilincsünk, kötelek és ennyi, néhány szexi dominásabb ruhadarabja. Nem annyira rajongott az elején a játékszerekért.

Kb másfél éve voltunk együtt amikor külföldön bementünk egy nagy háromemeletes szex shopba. Ki volt rakva jópár fém péniszketrec. Ő még nem látott ilyet előtte, bár azt hallotta h létezik férfi erényöv.. Nekem azért a bdsm fantáziáim elég széleskörűek, de előtte még nem hotam neki szóba.. Ott eléggé meglepődött rajta és jó ideig nézegettük..

Utána néha viccesen előkerült a téma, szóval gondoltam, itt a nagy lehetőség, megkérdeztem h mi lenne ha rendelnénk egyet? Szerencsére azt mondta próbáljuk ki, szóval megrendeltük, kb 1 hónap volt mire megjött. Azért első alkalommal azt mondta h a látvány neki egy kicsit furcsa de hozzá tud szokni - és ez így is lett. Fél évig csak kísérletezgettünk vele, először néhány órát aztán egy-két napokat volt rajtam, rendeltünk mégegy másikat ami kényelmesebb. Utána egyszercsak elhatároztuk hogy akkor lépjünk eggyel komolyabb szintre és onnantól (egy kis hozzászokást követően) szinte folyamatosan hordom. Általában minden héten lekerül rólam egyszer, de van hogy 2 hétig is rajtam van. Ez sok mindentől függ, hogy épp milyen kedve van, vagy mennyire elégedett velem a héten, nem bosszantottam fel valamivel stb. Vagy egyszerűen csak húzni akarja az agyamat még pár napig vagy épp csak úgy alakulnak a dolgok.


Szerintem ha nálatok már ismerkedés közben előkerült a téma akkor neked is nyert ügyed van, ha nem volt elutasító?

2023. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!