Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha együtt vagy valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagy valakivel szexeltek, te úgy jössz el, hogy életed egyik legjobb közös élménye, attól még lehet, hogy a másiknak meg pont olyan rossz volt? Ilyenbe valaki már belefutott?

Figyelt kérdés
Pár mondatban leírnátok?

2023. júl. 17. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég furán hangzik, de megeshet, ha a csaj megjátsza az élvezetet.

Ha őszinte, akkor kizárt, mert tennék érte, hogy neki is jó legyen.

2023. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Volt ilyenben részem. N
2023. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos vagyok benne, hogy létezik ilyen. L
2023. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul ilyen. A "pályafutásom" elején jártam párszor így, azt hittem hűűűűű de nagyon alakítottam, de közben kiderült hogy nem (s utólag érettebb fejjel visszagondolva igazat is kell adjak az akkori partneremnek tényleg csak max. átlagosan harmatos volt a "teljesítményem").
2023. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem talán sose rossz a szex de azt megfigyeltem hogy a férfinak és a nőnek ritkán ugyanaz a szex lesz élete legjobbja.
2023. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!