Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is jellemző, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is jellemző, hogy a nyelves csók már szinte előjátéknak számít?

Figyelt kérdés
Sokáig furcsálltam a páromnál, hogy ugyan gyakran van szájrapuszi, de a nyelvezést kerüli, aztán észrevettem, hogy attól mindig merevedése lesz, és ha nincs lehetőség szexre épp, akkor kellemetlen neki. Szex közben, vagy amikor épp hangolódunk, akkor viszont van nyelves csók. Ez másnál is jellemző?

2023. júl. 22. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen a csók az izgató része a szexnek.
2023. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
EZ miért kérdés ?
2023. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Átlagba nyelves csókból szex lesz.
2023. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdés, mert mással volt spontán is nyelves csók, szex nélkül is. Őszintén szólva egy picit hiányzik.
2023. júl. 22. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem csókolózásból van b@szás.
2023. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem is mindig áll a nyelvesnél. Társaságban sosem szoktam csinálni, csak ha ketten vagyunk.
2023. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Nem is feltétlenül társaságra gondolok, hanem ha pl. utazunk, sétálunk, stb., tehát nem nyilvánosan falnánk egymást, hanem amikor épp senki nem látja, gyorsan váltunk egy csókot, de szex csak akkor lesz belőle, amikor hazaérünk. Mondjuk így belegondolva azért volt ilyen eset, sőt, társaságban is csókolóztunk már, buliban, ahol másra figyeltek a többiek. :)
2023. júl. 22. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Sokszor van nyelves puszi köztünk. És igaz, hogy gyakran feláll tőle de nem azért és csak akkor van amikor szex lesz belőle. Simán bármikor szex nélkül is csókolózunk.
2023. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is annak számít. Bár nekem van, hogy attól feláll, hogy hozzámér vagy megérzem az illatát. Pedig 20éve vagyunk együtt.
2023. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!