Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgytársaim, kinyalatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, kinyalatnátok magatokat egy gyógyfürdő kabinjában, egy idegen férfival?

Figyelt kérdés

Fiatal lány koromban erre vágytam, de sajnos akkor a szüleimmel nyaraltam és édesanyám mindig figyelte, hogy hol vagyok és mit csinálok.

Most már ötvenes vagyok, néha egyedül megyek a fürdőbe és eszembe jutottak ezek a gondolatok, hogy milyen is lenne...

Csak én vagyok ilyen vagy más nőnek is vannak hasonló vágyai?



2023. júl. 22. 22:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%

Ezek..? Szüzek vagy folyásosak, vagy simán ocsmányak (kövérek, belterjesek stb).


Egy vak komondor se nyalná ki őket 🤣

2023. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Én kinyalnálak. 50-es vagyok én is.
2023. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Engem is Izgatna ha örömet tudnék neked szerezni!
2023. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
Soha a büdös életben.
2023. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Engem izgatna nagyon, szóval igen.

47N

2023. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Sokan írtak privát üzenetben és kérdezték, miért nem valósítom meg.

Ez nem olyan egyszerű.

A fiatalok könnyen ismerkednek. Idősebb korban ez nehezebben megy. A férfiak nagy része már házas, ritkán mennek egyedül a fürdőbe. Ha egyedül jön mégis valaki, nem tudhatja, hogy én egyedül vagyok-e. Nincs bátorságuk oda jönni és ismerkedni, mert nem tudják van-e férjem és ott van-e a közelben.

Én pedig nem vagyok egy kezdeményező típus.

És végül a kölcsönös szimpátia is szükséges.

2023. júl. 23. 01:19
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Én azért sem nyalatnám ki magam, mert köszi, nem hiányzik, hogy herpeszem legyen a nemi szervemen. Mivel olvasmányaim alapján úgy tudom, hogy bár a szájon megjelenő herpesz és a nemi szerveknél megjelenő herpesz más (de nagyon közeli, rokon) vírustörzsekhez tartoznak, de fentről lekerülhetnek és fordítva.
2023. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
* így fentről lekerülhetnek és fordítva.
2023. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%

Ezekben a cikkekben nem írnak, hogy átvihető egyik helyről a másikra, csak leírják, hogy milyen a herpesz két típusa:


[link]


[link]


Itt viszont írnak arról, hogy átmehet a szájról a nemi szervekre orális szex esetén:


"Is there a link between genital herpes and oral herpes?

Yes. Oral herpes caused by HSV-1 can spread from the mouth to the genitals through oral sex. This is why some cases of genital herpes are due to HSV-1."


Van-e kapcsolat a nemi szervi herpesz és a szájherpesz között?

Igen. A HSV-1 által okozott szájherpesz orális szex útján terjedhet a szájból a nemi szervekre. Ezért a nemi szervi herpesz egyes esetei a HSV-1 miatt alakulnak ki.


deepL fordító


[link]

2023. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

7-es és 9-es:


A háziorvos egyszer elmondta, hogy a legtöbb ember szervezetében benne van a herpesz vírus, legalább az emberek 80-90%-ban. De csak akkor vannak tünetek, ha a vírus aktiválódik. Például, legyengül valakinek az immunrendszere.

Valakiben megvan a hajlam arra, hogy rendszeresen, gyakran aktiválódjon, egy másik emberben ugyanakkor soha nem aktiválódik, nem okoz panaszokat.


Erről azért beszélgettem a háziorvossal, mert édesanyámnak rendszeresen kiújult a tünete, de édesapámnál is gyakori volt. Gyógyszert írt fel nekik.

Kérdeztem, hogy nekem miért nincs soha?


Azt mondta, hogy ha a szüleimnek ilyen gyakran van, akkor az én szervezetemben is nagy valószínűséggel ott van a vírus (ez egy életre szól, nem lehet kiirtani), de az én szervezetem nem érzékeny rá, ezért szinte biztos, hogy ha eddig egyszer sem jelentek meg a tünetek, nem aktiválódott, akkor nálam nem is fog.


Ugyanezt mondta a nemi herpeszre is, hogy elég egy partner, akinek a szervezetében ott van a vírus, máris örökre átadta neked is. Viszont kevés emberben aktiválódik úgy, hogy panaszokat is okozzon.


Visszatérve a szüleimre, fiatalok voltak, amikor megismerkedtek és egész életükben hűségesek voltak egymáshoz, nem szexuális úton szerezték az ajak herpeszt. Vagy valamelyiküket a saját szülője fertőzte meg (belekóstol az ételbe, amit neked főzött, közös törölköző, evőeszköz) vagy akár éttermi kajákkal (nem tudod ki kóstolt bele, lehet hogy pont be volt gyulladva a herpesze és belenyalt a kajádba, mielőtt tálalta).

2023. júl. 23. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!