Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy pusztán érdekből kielégítettetek, vagy lefeküdtetek valakivel?

Figyelt kérdés
Az érdek bármi lehet, pl. fizuemelés, előreléptetés, állásinterjú, céges partner meggyőzése, stb.

2023. júl. 24. 00:37
A kérdező szavazást indított:
szex nem, de petting volt (volt akkor párom)
szex volt (volt akkor párom)
szex nem, de petting volt (nem volt párom)
szex volt (nem volt párom)
egyik sem, alkalom lett volna, gondoltam rá, de volt párom
egyik sem, szingli vagyok, de előnyök miatt ilyet nem teszek
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Talán annyira nem megbotránkoztató, de egyszer a barátom nem akart elvinni egy barátnőmhöz, azt mondta menjek gyalog, és fölajánlottam neki, hogy ha elvisz, akkor megdughatja a popsim, és utána még be is kapom. Egyből belement, de szájba nem engedtem. Ennyi.


Kicsit azért más, mint amire te gondolsz kérdező, de egy ilyenem volt. Illetve olyan sztorikat (legendákat) én is hallottam, hogy vannak lányok, akik nem tudják fizetni az egyetemet, vagy az albérletet, ezért odadobják magukat, és konkrétan belemennek abba, hogy megdugják őket. Sajnos ez van. Nem tudom, hogy ezek igazak e, bááár...

2023. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez is teljesen idevágó, mert érdekből tetted.

Az volt az első alkalom, hogy kipróbáltad popsiba?

2023. júl. 24. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Régóta tetszett egy nő, a buszmegállóban állt, várta a buszt. Kocsival voltam, oda álltam és megkérdeztem hová megy. Látogatóba ment messze, de mivel hétvége volt nem úgy járt a busz ahogy hétköznap. Mondtam hogy elviszem. Közben beszélgettünk, mondta hogy nem tud fizetni a fuvarert, mondtam hogy másképp is tud, de ezt csak hulyesegbol mondtam. Félre álltunk mert pisilni kellett a nőnek. Mikor végzett akkor szólt hogy a fuvardijat lerendezi. Ennyit a női tartásról. Minden nő kapható.
2023. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Tudsz adni linket?



Na de viccet félretéve ne gondold hogy ez annyira általános.

2023. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Silverfox30 ***** válasza:
70%
Számos hírdetési rovatban megtalálható a a "Hölgy keres támogatót"! Ilyen mindig is volt! S lesz!
2023. júl. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
volt ilyen párszor, de szexelnem nem kellett, megúsztam szopással.
2023. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ex barátommal megesett. A végén már nagyon erőltetett mindent és inkább dobtam. Nem akart kölcsönösen kielégíteni. :/
2023. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!