Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem nyelném le a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem nyelném le a spermát hogy várhat el ilyet egy ffi? Gondolom ö se nyelte sosem a sajátját. Azért az egy nagy adag gci, nem olyan mint egy szopás ha előváladek jön. Más is vár el ilyet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
67%
Persze, ez alap sok helyen. csajom is szereti, szinte mindig oda kapja.
2023. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
82%

Normális esetben semmi nem elvárás. Egy kapcsolatban, szex közben mindenki azt csinál ami neki és a partnerének is jól esik, és nem kényszer.

Én sem szeretem lenyelni mert rosszul vagyok tőle, soha egy partnerem se kényszerített rá, és soha nem volt elvárás sem.

2023. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy felesleges hiszti. Nem elvárás, ugyanakkor van nő aki meg megteszi. Nem vagyunk egyformák. És a pejorativ megfogalmazás, hogy egy nagy adag g.ci sem segít. Azért eléggé nemes testnevd. És tévedsz a fiúk is megkóstoljàk a sajátjukat
2023. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
54%
Az ügyes kislányok még repetát is kérnek tőlem!
2023. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
47%

Nem váromel de azért jól esik nèzni ahogy nyeli és a végén megköszöni.

Ezen ne mulljon,simán lenyelem a sajatom! Volt olyan csanom akit ezzel a hozzáálassal vettemrá,hogy lenyelje. -Ne köpdki add szépen vissza!

2023. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
53%
Igen, cserébe én is lenyelem
2023. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
87%
1-es vagyok, nem azt írtam, hogy ez elvárás volt, hanem hogy a barátnőm is szereti. Senkire sem erőltettem rá, de azt hittem ez magától értetődő. Hát nem, nagyon sokan nem értenek itt semmit, főleg a hasonló felfogású nők, csak pontozgatnak ezerrel! Jöhet a mínusz ide is!
2023. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem neked FFI nem való mert ez alap, legyél inkább leszbikus ott nincs ilyen,de ha FFI kell nem kell megtenni max szétcsalnak f@pina...
2023. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
75%
Igen és a baràtnőm gond nélkül nyeli...
2023. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

7 azt irtad ez alap .

Hat egyáltalán nem alap .

"Meg azt hittem ez magától érthetődő" a lenyelés?

Hat rosszul hitted .

2023. júl. 25. 15:13
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!