Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha nem teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem teljesen borotvált a puncitok, leborotválnátok azért, hogy egy srác minél érzékibben tudjon ott szeretgetni Titeket?

Figyelt kérdés
Szerintem a teljes bőrfelületet jó ott kényeztetni, de ha szőr van ott, akkor az nem tud olyan érzéki lenni a lánynak sem...

2023. júl. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ha nem tetszik neki, kényeztessen mást.
2023. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ja, persze, mondd csak meg, mi érzéki a lánynak. Te minden nő agyának tudója....


Nekem aztán nem lesz attól érzékibb. Csak neked. Szóval, igen, megtenném, ha a pasi nem kamu dumákat adna be, hogy az legyen amit ő akar, nem rám hivatkozva, hogy ez majd nekem jó lesz. Mondja azt, hogy ez róla szól, ő akarja, hogy ilyen legyen. Kamubárókból nem kérek.


A borotválás után fél napig marad sima a felület... és utána napokig nem lehet rendesen leborotválni, na meg ki szenvedne ezzel minden nap... szóval, én maximum elvétve.

2023. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez olyan dolog, hogy ha azt látja rajtad, te is megteszel neki olyasmit, ami neki fontos, akkor lehet róla szó, hogy ő is neked.
2023. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Biztos hogy nem. Aki érzekien akar nyalni az a csiklómat nyalja és nem a szőrt.
2023. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
4. Bocs de a csak az és ott ne más mint lefetyelés. A környezete is szereti a kényeztetést.
2023. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyáltalán nem tetszik szőr nélkül a saját testem ilyen szempontból, szóval nagyon kellene szeretnem azt, aki miatt ezt megcsinálom.
2023. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Csak egy srác miatt biztos, hogy nem.
2023. júl. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fazon Punci a legjobb
2023. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!