Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legfurcsább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legfurcsább hely, legcikibb szitu, ahol felizgultatok/nedvesedtetek?

Figyelt kérdés

Ha több ilyen hely is volt, akkor a számotokra legcikibbet válasszátok ki, vagy jöhet komment is.


Hogy én se maradjak ki a jóból: középsuli legelső évben történt, hogy egy nekem igen tetsző, fiatal angol tanárnő szó-dogán mögém állt, mert azt gondolta, hogy puskázom, és elkezdte követelni, hogy azonnal adjam neki oda. Naná, hogy puskáztam, de tagadtam, a két összeszorított combom alatt volt a széken, majd hirtelen benyúlt a combjaim közé, pár fecnit kihúzott, és mondta, hogy álljak fel, mert biztos van még. Üres volt a szék, nem írtam sok puskát, a legtöbb szó fejből is ment, de én is meglepődtem azon, hogy elsőre mindet fel is markolta, így szépen megnyugodott, majd mikor ment volna el, észrevette, hogy a padra is felírtam halványan a legfontosabb szavakat, erre olyan dühös lett, hogy mondta ürítsem ki a zsebeimet a padra, de ezt már szinte ordítva. Elkezdtem jó lassan, komótosan kivenni pár dolgot, hogy legalább a többiek addig puskázhassanak, mire idegbajosan kikapta a kezem a zsebemből, és ő nyúlt be. Mindez max. fél perc volt, elég hamar kihúzta, mert érezte, hogy közben felállt a bré. Elvörösödött, és kiviharzott a teremből (szerintem cigizni). Nagyjából 8-9 perc múlva jött vissza, azon az órán utána rám se nézett, levegőnek vett. Többet nem állt a hátam mögé, ha dogát írtunk, és feltűnően senkihez se ért hozzá ezután, még csajokhoz sem. :)



#nedvesedés #feligulás
2023. júl. 27. 12:50
A kérdező szavazást indított:
iskolában (órán / szünetben / wc-n)
vásárlás közben (hyperben / plázában / kajáldában / piacon)
tömegközlekedésen (villamoson / buszon / vonaton)
vendégségben
munkahelyen
családi környezetben (étkezés / közös tv-zés / kirándulás / stb)
barátnős környezetben (buliban / valamelyiküknél / kajáldában)
alkalmakkor (esküvőn / egyéb fontos rendezvényen)
eddig csak nyugodt környezetben volt ilyen (szobámban / zuhany alatt)
nem szoktam nedvesedni, csak ha fantáziálok, vagy masztizok
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Látom tombol még a nyári szünet...
2023. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyesek ma is bal lábbal keltek, ahogy eddig kb mindig az életük során :D

Megesik.. nem kötelező ám kommentelni, igaz, ezt nem emeltem ki külön miattad

2023. júl. 27. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Suliban
2023. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!