Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok férfiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiak az előjátékról?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?


A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia.


Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak.


Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?


Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.

Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)


Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?



2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
11%

Azt gondolom, hogy az előjáték CSAK akkor működik, ha a nő is akarja. Egyéb esetben:

[link]

2023. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
25%
Majd megszokod. Érthető a lelkesedésed, de megszámlálhatatlan 40 évesnél fiatalabb nőt is kényeztettek már orálisan eredménnyel a történelemben férfiak.
2023. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%

Tudnak róla, de nem érdekli őket, ennyire egyszerű.


"Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot,"

Amúgy ezt most nem vágom, ha nem is élvezed igazán a szexet, akkor hogyan juttok el addig, hogy kapcsolatnak hívjátok a dolgot? Ha meg mégis csak jó volt, akkor minek előjáték? Jó nyilván minden nő más és más, de most a te esetedre vagyok kíváncsi elsősorban.


Nem mindenki akar puncit nyalni, na meg nem mintha ez akkora előnyt jelentene bárkinek is, hiszen te magad írtad, hogy volt ennek ellenére is kapcsolatod.

2023. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy azokkal a nőkkel, akik nem akarták a normális előjátékot, elég gyenge volt a szex is.

Akik benne voltak "mindenben", azokkal fantasztikus!

2023. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
3. Utána jöttem rá, mekkora seggfejekkel vagyok együtt, sajnos későn. De még idő előtt léptem, ezek ellenére.
2023. júl. 30. 11:13
 6/45 anonim ***** válasza:
33%
Sok nő nem szereti ha kinyalják, ujjazzák, bármi. Mert undorítónak tartják. De ezzel szembe meg sok nő lesz nedves egy sima farok szopástól. Szóval hagyjuk.
2023. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
53%

#5: Ja értem, sajnálom.


Egyébként a témánál maradva, mondjuk én mindig is azt hittem, hogy ez nőtől is függ és valaki egyszerűen nem igényli. Te magad is írtad, hogy szeretsz adni stb, sok nő már attól is felizgul, hogy neked mint férfi jó. Én úgy vagyok ezzel amúgy, hogy csak kapcsolatban van előjáték/orál szex, máskülönben ne is számíts rá és amúgy tök magamtól hozom fel a dolgot is nem kell kérni, viszont amit én elvárok, hogy adjon közben "visszacsatolást" pl, ez most jó volt még egyszer, gyorsabban, lassabban, erősebben, gyengédebben stb.

2023. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
#6: Mondjuk ez érdekes, most ez olyan, mintha azt mondanád, hogy sok nő undorodik saját magától. De inkább én is azt mondom, hogy hagyjuk.🤣
2023. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

6. Én imádom a párom kényeztetni, de nem leszek tőle nedves.


Nekem kell, hogy foglalkozzanak előtte velem és törődjenek velem. Ennyire egyszerű. Rengeteg nő igényli ezt, de sok férfi nem szeret nyalni.


Tévhitekkel ellentétben nem igénytelen minden nő. Én is szőrtelenítek, megfelelően étkezem, szoktam méregteleníteni és figyelek a hidratáltságra. Arcomon, bőrömön.

2023. júl. 30. 11:30
 10/45 A kérdező kommentje:

7.


Érthető. Én szexbe sem megyek bele ismeretlenekkel, pont emiatt. Mert ott nem számít a nő kielégülése. Viszont aki megkap engem, kapcsolatban, annak minden csillagot szeretek lehozni. Sajnos akkor is, ha nem találok viszonzásra. :)

2023. júl. 30. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!