Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy emlékeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy emlékeztek vissza az első sz.pásra? Készültetek, izgultatok, milyen volt? Féltetek a spermától, vártátok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jött, adta magát a helyzet. Előtte izgultam kicsit, közben már nem, azért nem olyan nagy dolog ez, csak figyelni kell a reakciókat. Nem készültem, egyáltalán hogy lehetne erre készülni? A sperma nekem nem volt gond, a szex része, egy nyelés aztán ennyi. Nem izgat pluszban. Volt egy jó partnerem, aki elég jól is nyalt, szóval én is szívesen csináltam. Szerintem sokan túlgondolják, rástresszelnek, és ezzel rontják el az élményt maguknak.
2023. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Majdnem behánytam, vagyis nem a legszebb emlékem🙂
2023. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy jött magától

Tapasztaltabb partnerrel történt aki kucsit irányított utána ráéreztem.

A sperma nekem sem volt gond édeskés íze volt.

2023. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!