Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki nem szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem szereti, ha nyalják?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, aki otthon nem nyalhat, ezért szeretőt keres magának, hogy nyalhasson?

2023. aug. 2. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem ezért keresek szeretőt, de a feleségem pl. ki nem állhatja, ha nyalják. Nekem sem hagyta soha, hiába próbáltam kényeztetni. Azt mondja, hogy neki az olyan kényelmetlen érzés.
2023. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
lehetséges, hogy van olyan nő, aki nem szereti, de én imádom amikor a párom így kényeztet :)
2023. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Jó érzés, de személy szerint én nem szeretem 😆
2023. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is szeretem… sőt ha 1-2 sex alkalmával nincs nyalás már nyűgös vagyok…
2023. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon imádom.
2023. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem szereti, az nekem adhatja a saját orál adagját :D Egyik legjobb dolog...abból semennyi nem elég :)
2023. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek egy ilyet. De én személy szerint szeretem.
2023. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ti nők! Hol vagytok ti olyankor, amikor partnert keresek? Szerintem az egyik legszebb látvány a világon egy orgazmusig myalt nő arca szex után! Erre a feleségem pont nem szereti...
2023. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

hogy nem lehet szeretni?!

az egyik legjobb érzés pedig. főleg amikor + ujjazás is hozzájárul 😍


2-es voltam.

2023. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól csinálod (s nem csak hiszed magadról) akkor a nők 99%-a szereti, de ettől még lehet 1% aki valamilyen averzió miatt a nyalást nem szereti.

A félrelépésről meg annyit, hogy ha valaki félre akar kúrni nem azért teszi mert otthon nem nyalhat hanem amúgy is félrejárna de teljesen más okból (nincs otthon / kevés a szex, nem kötődik érzelmileg a párjához, vadász típus stb.).

2023. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!