Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már úgy valakivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már úgy valakivel, hogy másba voltál szerelmes?

Figyelt kérdés
Miért/hogy sikerült összehozni? Élvezted? El tudtál menni? Hogy élted meg?
2023. aug. 5. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Elsőre volt egy kis bűntudatom (félbe is hagytam), de másodjára belejöttem.
2023. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát inkább plátói szerelem volt. Egyetemen nagyon jó baráti társaságban voltunk, és az egyik csajba fülig szerelmes voltam. Ő meg ilyen friend zone-ba tett, mind csak húzta az agyam, de egy adott ponton sosem sikerült túllépni rajta. Én fülig szerelmes voltam bele. De azért adódtak más kalandok is, ha vele nem tudtam dugni, dugtam mással. Alkalmi kapcsolatok voltak ezek inkább.
2023. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek egy prostit, akinek ugyan szűk vendégköre van, de mellette párkapcsolatban él.

Szerelmes a párjába, de még nem hagyta fel a munkáját. És biztosan tudom, hogy úgy 80%-ban el szokott élvezni. Ő maga mondta.

2023. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Persze, évekig voltam plátóian oda egy srácért, aki szintén csak húzta az agyamat, de nem lépett. Én meg fiatal vagyok, szükségleteim vannak, nem voltam hajlandó apácaként élni éveken át, abban reménykedve, hogy hátha… Tartós kapcsolatot egyikkel sem tudtam kialakítani az érzelmek hiánya miatt, de a semminél jobb volt.
2023. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen volt ilyen. Azoknak a nőknek, akik nekem bejöttek, nem voltam elég, akiket pedig meg tudtam fűzni, általában buta parasztlánykák voltak, akikkel két értelmes mondatot sem lehetett váltani. De dugni attól még tudtam velük.
2023. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem szexeltem olyannal, akibe szerelmes voltam. Amit az 5# írt, akibe szerelmes voltam, azoknak nem voltam elég, akikkel meg szexeltem, azoknak meg én egy jó pasi voltam, így hát eljátszottam gyakran a szerelmes felet, hogy ha már együtt vagyok vele érezze, hogy nem csak ő szeret, aztán neki nem volt rossz, én meg legalább voltam valakivel.


Kicsit olyan lehangolónak tűnhet, de nem az, mindenki próbálkozik örömet lelni az életében és senkit nem bántottam meg, mert nem mondtam el, hogy valójában nem is szerettem.

2023. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"senkit nem bántottam meg, mert nem mondtam el, hogy valójában nem is szerettem." De azt mondtad neki, hogy szereted???
2023. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én így feledtettem el a szerelmem.

Akit csak lehetett megdugtam. Addig sem gondoltam rá amíg ismerkedtem egy másikkal.

Őrülten szerelmes voltam belé pedig.

jópár hónap után is csak csettintenie kellett volna és békültem volna vele.

2023. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7# mit számít? A kapcsolatunk nem azért ment tönkre, mert én hazudtam, hogy szeretem, hanem mert ő olyan dolgokat csinált, ami nekem nem fér bele egy kapcsolatban. Én nagyon nyugodtan el lettem volna vele, jó csaj volt, szép is, a szex is remek volt, mai napig az egyik legjobb, csak az ikertestvérébe voltam szerelmes. Mit számított? Semmit, mivel annyira alkalmatlan volt a kapcsolatra ezért semmi értelme nem lett volna még ezt is mondani, hogy problémázzon.


Na mindegy, kérdésre a válasz, egész életemben úgy szexeltem, hogy valójában másba voltam szerelmes. Élvezni lehet a szexet úgy is, nem tudom milyen egy olyannal, akibe igazán szerelmes vagyok, de tekintve az eddigi életemre, nem is nagyon fogom azt megtudni. Viszont szükségletem van, kapcsolatot szeretnék ugyanúgy, de már nem vagyok 15 éves, nem leszek már úgy szerelmes igazán, azokat az erős érzelmeket már ellőttem az életben.

2023. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!