Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem engedi magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem engedi magát orálisan kényeztetni mert neki nem jó undorodik stb?

Figyelt kérdés

Találkozott már valaki ilyen esettel?

Volt már ilyen hölggyel kapcsolatom de szakítás lett belőle!

Visszont őt nem akarom elveszteni!

Mit tegyek?

Köszönöm szépen



2023. aug. 8. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
El kéne tudnod lazítani hozzá,utána meg már kérné, ha ügyes vagy.
2023. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen vagyok

Szeretem a nyalást de eleinte nem nagyon mérem mert félek h nem tetszik az ízem illatom

És e-miatt rá görcsölök


Kell idő mire engedni tudom

2023. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdo, fiatal és tulstresszeli magát a kicsike. Szentelj tobb idot a lelki oldalára a dolognak ,nyugtasd meg, bokolj neki tobbet, és építsd ki neki, hogy szép a puncija.
2023. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele erről. Próbáld megtudni, hogy mi áll ennek6a hátterében. És figyelj rá! Így közelebb kerülsz a megoldáshoz, milyen gátat, falat kell szép lassan, türelmesen lebontani. Ha igazán szeretitek egymást, idővel menni fog.
2023. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

ha te annyira szeretnéd a csajt, és annyira fontos lenne, hogy ne veszítsd el, lehetséges, hogy békén hagynád inkább a marhaságiddal.

nem akarja, hogy nyald, pont, kész, fogadd el.

van állítólag egy farkad, úgyhogy használd arra, amire való, és ne terhelj minden nőt a nyalásmániáddal.

2023. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
De legalább ő leszop rendesen? mert ha nem akkor mehet.
2023. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen nővel szakitanék azonnal...
2023. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kényeztesd úgy ahogy ő szereti, ha azt akarod, hogy élvezze az együttlétet veled! Ha undorkodik valamitől és te ráerőlteted, abból előbb-utóbb szakítás lesz, hiszen ilyenkor a szex nem örömöt okoz, hanem visszatetszést kelt. Ismered a jelszót: a szexben mindent szabad, a mi a !!!mindkét!!! félnek örömet okoz.
2023. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy normális körülmények között az intimitás arról szól, hogy a két fél kölcsönösen örömöt okoz egymásnak olyan cselekedetekkel, melyek mindkét félnek jók. Ha valami az egyik félnek kellemetlen, akkor azt nem kell csinálni. Van még tucatnyi egyéb módja a kielégülésnek.
2023. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!