Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hosszú vékony vagy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú vékony vagy egy rövid de vastag farkat szerettek jobban szopni? A szőr mennyisége mennyire zavar titeket? Kort is írjatok. És fiúk ti kaptatok megjegyzést a farkatokra szopásnál?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát a szőr szokta zavarni a csajokat, úgyhogy ha tudom, hogy szopás is lehet, mindig trimmelek…

Volt már aki visszautasította a szőr mennyisége miatt, de sokkal rosszabb, ha már épp elmennél, erre a csaj megszakítja a műveletet, mert egy szőrszálat akar kihúzni a szájából…

2023. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha szőrös a farka, be se kapom neki...
2023. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

OFF

Nekem tökéletesen megfelel, ha bekapja a makk + alatta 2-3 centi zónát, és úgy szop le a csaj. Amekkora makkom van, sokaknak az is bőven elég feladat. Ott nincs szőr. Engem nem kell se tövig torokra venni, se a golyóimat szopogatni (utóbbit utálom is). Akinek ez nem felel meg, az akkor nem szop le. Majd megbszom úgy, hogy másnap is párás szemmel gondol rá, és célozgatásokat küld, hogy nemelehetneesetleg megint.


Szőrösfszú F

2023. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Inkàbb rövid és vastag

Szőr nem érdekel

2023. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
2# és ha trimmelt?
2023. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Rövid és vastag

És bororválja le

2023. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Rövid, vastag farkat jobban szeretem szőr nélkül
2023. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Rövid és vastag, szőr meg kicsit visszavágva, de az még szexi is.
2023. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Az én farkam szőrös, de eddig mindenki örömmel szopta.
2023. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!