Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerettek kézimunkázni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerettek kézimunkázni, szoktatok új technikákat kipróbálni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen csinálják, az tény...
2023. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Én mindig arragondolok hogy csak kézzel olyan snassz és kövi lépés a száj. Ezért még soha nem csináltam kézzel élvezésig. Éppen ezért ebben nem is ismerek temérdek technikát sem mert soha nem tart pár percnél tovább. De biztos élvezetes csak kézzel is.

30/N

2023. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Én sokszor kérem a csajokat kézi munkára, de mielőtt elélveznék, azonnal a szájukba kapják a farkam, hogy ne kelljen semmit tisztogatni, inkább lenyelik.
2023. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként úgy gondolom, élvezetesebb csak kézzel is. Tartós kapcsolatban hol így, hol úgy volt, ahogy éppen kedvünk tartotta.
2023. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
A nejem mindig azt mondja, hogy inkább bekapja, mert kézzel semmi értelme. De lábbal volt már rá példa 😄
2023. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer itt a gyiken olvastam egy csak kézzel technikát. Kb 12 éve volt. Az akkori pasimmal kipróbáltam, úgy emlékszem tetszett neki, a végén kérdezte hogy barátnőimmel beszéltem e erről vagy olvastam valahol. :)

Tény hogy ráérős, lassabb volt mint szájjal de megadtam a módját és bevált.


Pontosan nem emlékszem már, szerintem külső gát /prosztata masszázzsal volt keverve.

2023. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Olyan közömbös nekem , ha igénylik megcsinálom.25N
2023. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem nagyon ügyesen csinálja.
2023. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miután az előzményeim közt kutatott (amiert nagyon mérges voltam) kiengeszetlet mindenféle netröl ellesett kezes mutatvánnyal.

Aztán beismerte hogy szereti is a kézimunkát csak nem merte mondani mert mindenki a szopásra gerjed.

2023. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen szomtam, szetetem
2023. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!