Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tegyek, ha kezdek megundoro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha kezdek megundorodni a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barátnőm, egy konditeremben ismerkedtünk össze,kb. fél éve összeköltöztünk. Én hobbi szinten gyúrogatok, ő viszont versenyszerűen sportol (fitnesz model). És pont ez a probléma: a fehérjedús és rostos kajától valami eszméletlen büdöseket ereget meg a WC-re csak kb gázmaszkban lehet bemenni utána. Az a baj, hogy már nem tudok úgy ránézni, mint egy szexi, kívánatos nőre, mert mindig eszedbe jutnak az ocsmányságai. Már szexelni se aksrok vele. Voltak már barátnőim, igaz egyikkel se éltem együtt, de nem tudom elképzelni, hogy ők is ilyenek lennének. Vagy tévedek?
2023. aug. 15. 18:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Akkor keress mást!
2023. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a baj hogy büdöset szarik?
2023. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Mit ad isten egy versenyszerűen sportoló fitnes modell aki dögös nem rózsa illatút ereget és puder illatút kakil


Azta mindenít ..

2023. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Nőj már fel ember
2023. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek légfrissitőt bameg. 😃😃 Bárhol lehet kapni. 🤣🤣
2023. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dolog nyitja az "egyikkel se éltem együtt" c. rész.

Ha hiszed ha nem a nők is ugyanúgy vannak összerakva biológiailag mint a férfiak.

Szóval más nővel is ugyanígy fogsz járni valószínűleg ha együtt laktok.

2023. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bűdösebb a szokásosnál, de valószinűleg egy elszivó megoldaná a problémát. De ettől függetlenűl van ilyen, hogy kiábrádulnak egymásból az emberek ha összeköltöznek.
2023. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást. Őt meg majd szintén más fogja dugni.

Megoldva..

2023. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Próbáljátok ki a kakaszexet!
2023. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Kisfiú vagy még.
2023. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!