Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány éves korotokban vágytatok először arra hogy kinyaljanak? Mennyi idő múlva történt meg?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

17 évesen

Akkor barátnőmmel ki is próbáltuk

Rá fél évre fiúval is volt nyalás

2023. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose vágytam rá, mindig azt hittem ez szar érzés addig amíg először meg nem történt azóta imádom és hála istennek olyan párom van aki istenien nyal sok-sok orgazmust okozva nekem.
2023. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágytam rá. De ahogy meg volt az első orálom megkaptam a pasitól viszonzás képpen. 👍👌
2023. aug. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

14 evesen miutan beszelgettem errol a noveremmel.

Azon a nyaron a legjobb baratnommel megtortent tobbszor is. Pasi eloszor 17 eves koromban nyalt ki.

2023. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

18 evesen

Még mindig nem történt meg

2023. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
13 eves korom ot vagyom ra, jelenleg 16 vagyok, de meg nem nyaltak ki. Csak egyszer probalkozott vele egy pasi. Nem tudom mit csinalt, mert semmit nem ereztem. Szo szerint semmit. Ez lehet amiatt is, mert meg sem varta hogy felizguljak, megcsokolt es utana mar azzal foglalkozott. Eleg kiabrandito volt a szitu.
2023. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

#5

#6

Ki ne hagyjátok csajok!

Én imádok nyalni, és imádom mikor a csaj a nyelvemtől kezd el remegve élvezni! 😜

márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!