Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Hogyan alakult a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan alakult a szexuális életetek, ha a szüzességetek elvesztése katasztrófálisra sikerült? Lett később orgazmusotok más partnerrel?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nem a megfelelő emberrel történt meg. Nulla előjáték->sérülés és persze nagy fájdalom. Majd 2 évvel utánna lett csak párom, aki szeret és figyel rám a szexben, de az orgazmus sehogyan sem sikerül. Se magamnak masztival, se orális kényeztetéssel, se behatolásos szexel.Vajon összejöhet valaha, vagy az ilyesmi olyan traumaként él az emberben, ami ezt megakadályozza? A szexet amúgy élvezem. (Masztizni az első szex előtt nem masztiztam.)
2023. aug. 19. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól alakult a későbbiekben.Volt azóta ügyesebb és kevésbé ügyes partnerem is, de voltak tényleg nagyon jó élményeim, odaadó partnereim.
2023. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Egy buli alkalmi kapcsolatban történt. Durva volt, figyelmetlen, nem voltam felizgulva sem. Nagyon fákt, sírtam. Elélvezett, felöltözött és elment.

Azóta, 3 éve nem volt pasim, nem is lesz mert nem akarom hogy hozzámèrjen pasi.

2023. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erőszak volt az első

Hüvelyi orgazmusom nincs

Befeszülök ahogy a pasi oda rakja

Megijedek

Kompenzálom azzal h szeretek bő nyállal szopni .

Még egy csomó perverz gusztustalan frtisesh BDSM stb nyavajára igent mondok amire a másik csaj finnyázik

2023. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!