Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire van szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire van szükségetek szex közben a pozitív megerősítésre?

Figyelt kérdés

Aktus közben mennyire igénylitek, hogy a partneretek akár szavakkal fejezze ki, hogy jól csináljátok/jól néztek ki/x akár hangokkal stb.?


Vagy elég ha ő is aktív?



2023. aug. 21. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Az igaz férfit nem kell biztatni

Nem nyámnyila


N

2023. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Nincs rá szükség, elég, ha látom, érzem rajta. Persze azért jól esik, ha mondja.
2023. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív megerősítés, ha van szex.

Azért még legyél aktív.

2023. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Jól esik. De úgyis látom mi a helyzet.
2023. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
így van, lehet látni szerencsére, viszont én általában megkérdezem, hogy jó e így, élvezi e, biztos ami biztos
2023. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Mocskos beszéd minden mennyiségben.
2023. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénylem, szavakkal abszolút nem.
2023. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen oda-vissza nemtől függetlenül szükséges kommunikálni, hogy mi jó (vagy mi kevésbé), mire vágyik az ember, vagy mi tetszik neki nagyon.


Akkor is, ha már nem először mondta, utalt rá, érezteti valaki és akkor is, ha valaki azt hiszi, hogy minden evidens volna, de voltaképpen nehezen fejezi ki magát és ezzel palástolja ezt önmagában is.

2023. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mocskos beszédre gondoltam. Hanem pl.: elmondani a másiknak, hogy jól néz ki, mennyire tetszik nekünk/nekem stb.
2023. aug. 21. 11:55
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha nárcisztikus a "férfi" akkor igényli, de minek kelen mondogatni neki, hogy jól néz ki, mennyire tetszik nekünk/nekem stb?... Inkább a nőnek mondja a férfi ezeket és nem fordítva.

A szexet érezni kell és elég, ha a nőnek jó ez. Ne egy fadarab legyen, nulla reakcióval.

Persze ez esetben a férfi tudásával, technikájával is lehet baj.

2023. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!