Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szexeltetek már valakivel szánalomból?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt a szituáció?


Ha nem, és nem is tartjátok ezt “normális” dolognak, akkor mi ezzel a problémátok?



2023. szept. 2. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szex nem de szopás igen. Nem bántam meg.
2023. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ki kell ábrándítsalak: nem. Ha nem fog meg benne semmi, akkor szánalomból nem fog történni semmi. Nem Terézanya vagyok.
2023. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csicuki ***** válasza:
78%
Soha el se tudom k~pzelni hogy szánalomból csináljak ilyet.
2023. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer megpróbáltam, de majdnem rosszul lettem. Elkezdtem undorodni magamtól. Abba is hagytam és soha többé nem csinálok ilyet
2023. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
1es. A szopás nem szex?
2023. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. Ez így, hogy “szánalomból”, csúnyán hangzik, de azért oráloztam neki mert megsajnáltam…

Motoros neuronbetegsége volt, degeneratív idegrendszeri elváltozás miatt a srácnak (azóta már meghalt szegény), emiatt részlegesen lebénult, de akkoriban még tudott járni is csak nehézkesen, ezért általában kerekesszékben volt. Igényes és okos fiú volt, kedves is… Az után volt, hogy okoztam neki egy kis örömet, hogy két teljesen ismeretlen lány elkezdte csak úgy a semmiből szekálni és megalázni.

Akkor annyira megsajnáltam, hogy amikor kettesben maradtunk, akkor így próbáltam felvidítani.


Én emiatt nem érzem magam rosszul, inkább amiatt van/volt kis lelkiismeretfurdalásom, hogy hiába volt nagyon kedves fiú és lehetett volna akár hosszabb élete is, én sem jöttem volna vele össze hosszútávra, akármennyire is tetszett volna a személyisége.


De én voltam az első neki és nem tudom, hogy utánam volt e valaha nővel… Szóval mindenképpen örülök, hogy legalább egyszer megtapasztalhatta a szexnek egy formáját.

2023. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, jó olvasni ezt. Arany szíved van 😊
2023. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 os,ez szép volt.
2023. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os igazàn kedves nő lehetsz, ez a tett igazàn erre val.
2023. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen több szitu is,.
2023. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!