Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexnél megbeszélés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél megbeszélés hiányában pontosan hová kellene élvezni?

Figyelt kérdés

Ha nincs lebeszélve hogy hová lőjjek, akkor mit illene csinálnom mielőtt elmegyek?

Csajok ti mit gondoltok errôl?

A nő eldönti és irányítja?



2023. szept. 7. 05:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Szólsz amikor a végét járod és majd a csaj eldönti, hogy kiveszi e a szájából és kèzzel veri tovább, vagy nem. Ha nem veszi ki, akkor mehet a szájába, ha még kiveszi, akkor majd irányìtja hogy hova menjen :D
2023. szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Az én kezemben van szó szerint a döntés joga. :-) Póztól is függ,de legjobban a cicimre szeretem.
2023. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig szájba élvezek, senkit nem zavart még
2023. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg.
2023. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha új barátnőm

Mindig megkérdezem hogy hova lehet menni!

Ha már voltam vele és tudom h mit enged akkor nem kell kérdezni semmit !

2023. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szólj mikor közelben játsz

És a partnered eldönti h akarja e h telibe verd a száját vagy leszáll rólla


N

2023. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi olyan hű de nehéz abban, hogy akivel ágyban vagytok nyaljátok-faljátok egymást "ott" is attól megkérdezed a hova mehet és hova nem??? Egyetlen rövid kérdés és kész.
2023. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1#-el értek egyet

Akkor a nőre bízom ilyen esetben

Hülyeségnek érezném kérdezni, úgy a jó ha szó nélkül tud működni a dolog. Legalábbis akinek tele van a szája annak ne kelljen beszélnie

2023. szept. 7. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy milyen a kapcsolat.Ha első szex,vagy vagy oda élveznél,ahova addig nem,akkor kérdezz rá szépen,hogy mit szólna hozzá.


Ha már összeszoktatok,akkor úgyis tudod,hogy mit lehet,és mit nem,akkor ráutaló magatartással jelezd.😀


Pl.amikor a párom a hátán fekszik,és fölé térdelek már tudja,hogy arcpakolás lesz.🙂

2023. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már rendszeresen szexelünk, és orálozni is szokott nekem, de még a közelébe sem jutottunk hogy így élvezzek el. Lehet nem is fogunk, lehet nem is szeretné.

Csak kíváncsi voltam hogy ha mégis így alakulna akkor rákérdezés nélkül mit kell tennem ebben a helyzetben. Arra jutottam hogy csak egy jelzés kell ilyenkor neki arról hogy el fogok élvezni, a többi az ő dolga lenne

2023. szept. 7. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!