Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan párok akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok akiknél nemrég merült fel a hármas vagy párcsere ? Miben maradtatok? Hogyan reagált a párod?

Figyelt kérdés

Sziasztok mi egy fiatal házaspár vagyunk nemrég dobtam fel ezt a témát az asszonynál. Ez ezért vagyok kiváncsi h másoknál hogyan zajlott. 31F30N

Szivesen fogadok privátot is de csak pároktól!



2023. szept. 8. 23:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
„És ezért vagyok…“ javítás😅
2023. szept. 8. 23:14
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
2 évvel ezelőtt történt. Egy frissen megismert parral egy hullámhosszon voltunk, az első perctől kezdve. Felvetettem az ötletet, a pasik azonnal benne voltak. Az utolsó pillanatban a másik pár csak tagja meggondolta magát. Nekem szabad döntést adott, hogy akar bevehetjuk a pasijat harmadiknak. Est így már én sem akartam.
2023. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A múltkor szex közben betoltam a farkam mellé egy vibrátort. Nagyon élvezte a párom, aztán a fülébe súgtam, hogy egy igazi is lehetne a vibri helyett. Tetszett neki az ötlet, de azóta sem került szóba. Bár most nagyon sok egyéb teendőnk van, de hamarosan biztos összejön az édeshármas :)

37/F

2023. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk a 2F1N felállás volt már.

Párom élvezte nagyon, nekem is tetszett, de más felállás nem jöhet számításba, de ilyen még lesz.

46F

2023. szept. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk gondolati szinten maradt meg
2023. szept. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi 4 évvel ezelött egy baráti párral próbáltuk ki.

Mindenkinek élmény volt. utána megbeszéltük a feleségemmel az érzéseinket tapasztalatainkat. Azóta nem került szóba.

33N 38F

2023. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én felhoztam az asszonynak a témát, majd elküldött a p.icsába.
2023. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Haverom szólt,hogy szálljak be hozzájuk hármasozni. Nem akartam nem az én stilusom,felesége is jó randa kövér! Ugy háritottam,hogy beszélje meg a feleségemmel! Jujj! Na lett is ramazuri! Az asszony jól kiverte a dilit,havernak meg lekevert egyet! Azóta nem szóltak,nem is haverkodnak!
2023. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszene, de a párom hallani sem akar róla.

Ezzel a kör bezárult. :(

2023. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Tanács1: óvatosan vesd fel egy "jobb", oldottabb pillanatában, mintegy kósza ötletként. Olyan formában hogy ha "mar" (azaz nagyon nem tetszik neki) akkor könnyen tud zárni, hogy te ugyan érdekesnek tartanád, de nem kötelező, a nélkül is megvagy. Ha viszont "ráharap" akkor hajrá :)

Tanács2: csak akkor menjetek bele ha mindketten akarjátok, soha ne erőltesd!!!

Tanács2: bármibe is vágtok bele, mindig ELŐTTE alaposan beszéljétek át ki mit akar megélni s mi a tabu a 3., 4. stb. féllel, hogyan jeleztek egymásnak ha valami nem passzol, azaz beszéljétek át a közös játékszabályokat!

2023. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!