Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt párok, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt párok, akiket izgat a cuckolding?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Eskü minden pasi azon vernyákol h jaj eleg lesz e a farka közben meg az elmult 2 napban nem tudom hanyadik kérdést olvasom ebben a témában ...

Miért kell ennyire lentre rakni azt a lécet mos komolyan ennyire nem tisztelitek magatokat ?


N

2023. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

#2 el vagy tévedve kicsit.

Az, hogy megdugatom a páromat másokkal is, akikkel amúgy soha az életbe nem jönne össze, az számomra izgató, számára pedig megaláztatás, és büntetés.

De mivel sub, nem szól érte, miattam eltűri. Sőt, szerintem valahol élvezi is. No nem az aktust, hanem hogy meg lett büntetve. Ilyen típus, ezt a kapcsolatunk legelején tisztázta, hogy szereti, ha néha megalázzák. Én pedig domináns vagyok, más kapcsolataimban is az voltam, bár ennyire soha, mint vele. Ott nem voltak cuckold dolgok, vagy vad szex, és kényszer mélytorok.


Mindig azzal jött, hogy büntessem meg, találjak ki új dolgokat, ne legyek papucs, mert az kiábrándító. Ezt a cuckoldot fél éve találtam ki a számára, kizárólag hogy megalázzák. És lassan elkezdtem élvezni is a látványt. Soha nem szeretkezések ezek, azt csak velem kapja, ha jól viselkedett, hogy kedves és gyengéd vagyok vele szex közben.

A többiek csak dugják, direkt keményen, mert ezt várom el a kanoktól, akiket odaengedek.

2023. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1.


Ez baromira nem erről szól, hogy nem tisztelem magam.

Az ágyban jöhet bármi, a való életben meg a hagyományos felállás van.

2023. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretjük mindketten.

Akkor még miért ne.

2023. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeretjük :)
2023. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak.
márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!