Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is eltartjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is eltartjátok a kisujjatokat szopás közben?

Figyelt kérdés

Ma volt részem benne egy idegen csajjal, és végig úgy eltartotta a kisújját szaxi közben, mintha minimum az angol hercegnővel teázna 😂


Mondtam is neki, hogy új ez a kis ujj stílus kicsit viccesen, erre besértődött, és rám b.szta az szoba ajtót.. 🙄😅



#szaxofon #házibuli #angol csak lehet :D
2023. szept. 16. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Sírok:DDD

Amúgy esküszöm én is megmosolyogtam volna, ha így eltartja xd

Én amúgy nem szoktam, rendesen rámarkolok. Max akkor emelem egy kicsit a kisujjam, ha rövid a pasi farka és hát ahhoz hogy verjem, kellene ugye a hossz xd mivel a hüvelykujjam és mutatóujjam a legerősebb és azt tudom jobban koordinálni, a kisujjamat 'viszem el az útból', hogy nyerjek 1-2 plusz centit. Remélem érthető:D

Szóval vagy kicsi a farkad, vagy a csaj tényleg teára készül:DD

2023. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem én benyomom a fickó seggébe.
2023. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 hát nem tudom, sajnos nem vagyok egy rocco, átlagos 15 körüli, de van benne valami, amit írsz, lehet hogy simán az egyszemű küklopszokhoz szokott, és 20 centis a pasija, nem adtam neki kérdőívet előtte 🙂


Minden esetre érdekes volt, kár hogy ezen így besértődött.. majd a kövin nem hozom ezt fel, ha úgy alakulna, inkább mashová nézek 😂

2023. szept. 16. 01:40
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Bro' legközelebb ha valami viccesnek szánt (de amúgy sértő) dolgot akarsz mondani várd ki a sz.pás végét 😂
2023. szept. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 😄 fasz se gondolta volna, hogy ezen berág, előtte azért elég jól vette a poénokat 🙃 nők…..

de igaz amúgy, máskor no kritika, elég jól csinálta, tapasztalt volt, ajánlom másnak is

2023. szept. 16. 03:42
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is az jutott eszembe, hogy kicsi a farkad, és nem fér el az ujja kényelmesen. Ha így van, és még te szóltál be, jogosan hagyott ott.
2023. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit suttyó voltál egyébként. Főleg ha még nem is hosszú a farkad, 'oszt' neked akart jót, hogy nem egy helyben markolgatja. Ráadásul a szex nem az az időpont, amikor vicceskedni kell

Az 5-ös válaszod meg nem vicces, inkább paraszt

#1

2023. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez jó

🤣🤣🤣

Na majd legközelebb megnézése hogy áll a kisujjam közben

2023. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert finnyás pics@ azért nem szereti csinálni
2023. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7 mondta valaki hogy vicces? Nem azért vagyok itt, hogy szórakoztassalak, szimplán kérdeztem valamit.


Ha a 15 újabban kicsinek számít, akkor ez van.

Apró és, mikroszkópot ne hozzak? Pont leszarom, hogy mekkora, amíg van rá kereslet. 🙄

2023. szept. 17. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!